Usuwanie graffiti Katowice. Antygraffiti Katowice
Usuwanie graffiti Katowice. Antygraffiti Katowice

Dotknął Cię problem graffiti?

Chcesz się pozbyć niechcianych malowideł?

Chcesz się od nich uwolnić na zawsze?

 

Zadzwoń proszę teraz na 796258999, podaj hasło: antygraffiti Katowice lub usuwanie graffiti Katowice a na zamówioną w ten sposób usługę otrzymasz 7% rabatu, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza! Dziękujemy.

 

Zdajemy sobie sprawę, że zrobienie graffiti kosztuje. W związku z tym jedynie szybka reakcja (usuwanie graffiti w ciągu 48 godzin) i konsekwentne działanie, zniechęca wykonawców tych malowideł do ponownej ekspozycji swojej twórczości w tym samym miejscu.

Dlatego właśnie prowadzimy zarówno doraźne akcje prewencyjne pod nazwą usuwanie graffiti Katowice, jak i długoterminowe działania nazwane antygraffiti Katowice.

Zdajemy też sobie sprawę, że usunięcie graffiti z powierzchnii niezabezpieczonej kosztuje więcej od zabezpieczania tej powierzchnii. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na działania prewencyjne i edukacyjne. Wszystkim zainteresowanym chętnie udzielamy szczegółowych informacji na temat zjawiska graffiti - zjawiska szczegółowo i dogłębnie zbadanego w wielu Krajach na całym Świecie!

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

Usuwanie graffiti

Graffiti to zmora wielu właścicieli budynków. Jeśli i Ty do nich należysz, koniecznie przeczytaj poniższy tekst. Przedstawimy czym usunąć graffiti oraz opiszemy tę metodę. Mamy nadzieję, że grafficiarze w końcu się zniechęcą i odpuszczą, a Ty będziesz się cieszył piękną elewacją.

 

Co zniechęca grafficiarzy?

Na pewno, aby zniechęcić grafficiarzy, warto podjąć działania wychowawcze. Nie na wszystkich jednak ta metoda podziała, dlatego, aby zapobiec niszczeniu elewacji budynków, należy stosować odpowiednie zabezpieczenia. Zrobienie graffiti generuje koszt, ponieważ musisz zainwestować w jego usunięcie. Lepiej zatem przeciwdziałać jego pojawianiu się.

 

Skuteczne usuwanie graffiti

Najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o usunięcie graffiti, jest zabezpieczenie powierzchni elewacji. Jeśli zostanie ona pokryta antygraffiti, łatwiej z takiego budynku będzie usunąć niechciane "dzieła".

 

Od czego zaczniemy?

Od rozmowy. Zapytamy Cię o rodzaj elewacji, wielkość powierzchni, na jakiej pojawiło się graffiti oraz o to, czy Twoja elewacja była wcześniej powlekana powłoką antygraffiti. Ustalimy także możliwość podpięcia się do wody i prądu. Naturalnie jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność - dysponujemy myjkami ciśnieniowymi spalinowymi oraz 100 l zbiornikiem na wodę. Poprosimy Cię także o przesłanie zdjęć graffiti. Na tej podstawie ustalimy cenę czyszczenia, a po Twojej akceptacji uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin realizacji.

 

Usuwanie graffiti - jak wygląda?

Jeśli powierzchnia Twojej elewacji nie była zabezpieczona, najpierw nałożymy specjalny środek do usuwania wierzchniej warstwy graffiti. Potem wykonamy pierwsze gorącowodne mycie ciśnieniowe. Powtórzymy je kilkakrotnie. Ten sposób usuwa większość farb, jednak pozostaną tak zwane cienie. Aby je usunąć, musimy zaaplikować inne preparaty, przede wszystkim środek do usuwania graffiti. Następnie stosujemy mycie gorącowodne pod ciśnieniem.
Jeśli Twoja elewacja była zabezpieczona, to "dzieło artysty" zostało wykonane na powłoce z mikrowosku. Ten topi się przy wysokiej temperaturze, dlatego mycie gorącowodne usuwa graffiti w całości i aplikacja preparatu do usuwania graffiti nie jest konieczna.
Oczywiście używamy skutecznych środków, głównie preparatu w żelu przeznaczonego do usuwania zewnętrznych warstw farby. Kiedy zostają cienie, testujemy inne środki i wybieramy najlepsze.

 

Jak nakładamy antygraffiti?

Podczas nakładania antygraffiti stosujemy kilka metod. Nanosimy je za pomocą wałka malarskiego lub wykorzystujemy technikę natryskową. Kładziemy kilka warstw środków zabezpieczających, które izolują powierzchnie przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i "dziełami malarskimi". Nasze mikrowoski dają zamierzone efekty estetyczne - matu, półmatu lub połysku. Użyte przez nas preparaty doskonale chronią powłoki przez wilgocią, jednocześnie pozwalając im "oddychać".

 

Jakie zalety ma antygraffiti?

Nasze antygraffiti ma sporo zalet. Przede wszystkim mikrowoski zabezpieczają powłoki elewacji przed działaniem promieniowania UV, opadami atmosferycznymi, wilgocią oraz zanieczyszczeniami. Dzięki temu możesz rzadziej przeprowadzać remont swojego budynku. Jeśli pokryjemy Twoją elewację środkami AGS (antygraffiti), będzie nam łatwiej usunąć niechciane malunki czy napisy. Środki AGS działają zniechęcająco na grafficiarzy - nie widzą oni efektów swojej pracy i szybko się zniechęcają. To natomiast skutkuje tym, że nie podejmują prób "ozdabiania" budynku.

 

Co powinieneś wiedzieć o środkach AGS?

Preparaty AGS mogą mieć wodną lub żelową konsystencję. Nadają się do powierzchni gładkich, ale także i porowatych, jak również do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Każdy z nich przeznaczony jest do usuwania graffiti z innego materiału. Wśród nich znajdują się także te usuwające farbę, którą wykonano graffiti. Środki AGS dostosowanie są do danej powierzchni tak, by nie powodować jej uszkodzenia. Wiadomo bowiem, że niektóre elewacje są mniej lub bardziej odporne na chemikalia.
My usuwamy każdy rodzaj farby bez uszczerbku dla powierzchni.


Na Twojej elewacji pojawiło się graffiti? Nie zwlekaj - skontaktuj się znami. Im szybciej usuniesz niechciane malowidła czy napisy, tym lepiej!

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy