Usuwanie glonów z elewacji
Usuwanie Glonów

Niebezpieczne mikroorganizmy, takie jak grzyby, glony, mchy i porosty mogą pojawić się na każdym elemencie w obrębie naszego domostwa, niezależnie od tego, czy jest to powierzchnia pozioma, czy płaska. Rozwijają się wszędzie: na ścianach, dachach, ogrodzeniach, kostce brukowej, wszędzie tam, gdzie jest mokro, wilgotno i nie dochodzą promienie słoneczne.

 

Czy znasz skuteczne metody na usuwanie glonów i mikroorganizmami na elewacji?

 

Po pierwsze:

 

  • usuwanie glonów to przede wszystkim konieczność zabicia wszelkie mikroorganizmów poprzez nałożenie odpowiednich środków chemicznych (stosowane metody: natryskowa lub tradycyjna- wałek, pędzel) i pozostawienie ich na ok. godzinę na czyszczonej powierzchni;

 

Po drugie:

 

  • usuwanie glonów poprzez nałożenia kolejnego środka chemicznego metodą pianowania;

 

Po trzecie: >

 

  • wszystkie nałożone dotąd środki powinno się zmyć gorącym strumieniem wody pod ciśnieniem;

 

Po czwarte:

 

  • aby usuwanie glonów przyniosło trwalsze efekty można zabezpieczyć czyszczoną powierzchnię środkami opóźniającymi pojawienie się mikroorganizmów.

 

 

Podczas czytania tej krótkiej instrukcji zdałeś sobie sprawę, że mógłbyś sam wykonać usuwanie glonów? Oczywiście, lecz czy nie lepiej powierzyć tę uciążliwą czynność nam? Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i energię dla rodziny, zadzwoń do nas i zapytaj konsultanta o usuwanie glonów i mikroorganizmów.

 

Skontaktuj się z nami!

button2

 

 

 


Profesjonalne usuwanie glonów w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy