Mycie szyb zdjecie 1
Mycie szyb zdjecie 1

Mycie okien ze zwyżki.

Mycie okien z podnośnika koszowego.

Czasami do mycia okien wykorzystujemy podnośniki koszowe popularnie nazywane zwyżką. Pozwalają one dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na wysokościach zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Mycie okien wewnątrz tego salonu samochodowego za pomocą tej samej zwyżki zobaczysz na kolejnym zdjęciu. Przesuwając kosz w prawo pracownik wykonuje mycie kolejnych szyb. Po tem przesuwa się o jeden rząd szyb w dół. Myje okna przesuwając się w lewo. Tak kontynuuje mycie okien do samego dołu przeszklenia. Ostatnią partię szyb myje z ziemi. W ten sposób spływająca woda nie brudzi czystych okien - spływa co najwyżej po jeszcze nie umytych.

Obecnie mycie okien zewnętrznych na wysikości do 20 metrów wykonujemy przy pomocy kijów teleskopowych i specjalnego zestawu do dejonizowania wody. Mycie szyb i przeszkleń tą metodą jest zdecydowanie szybsze i mniej kosztowne. Nie musimy opłacać wynajmu podnośnika koszowego. Mycie okien tym sposobem daje również dużo lepsze rezultaty. Opiszemy je przy kolejnym zdjęciu.

Wstecz

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy