Mycie okien Katowice - Mycie okien w biurowcach, Mycie okien na wysokości
Mycie okien Katowice - Mycie okien w biurowcach, Mycie okien na wysokości

 

Mieszkasz w Katowicach?

Twoje okna są brudne?

Chcesz aby lśniły czystością?

 

Zadzwoń proszę teraz na 796258999 i zamów mycie okien, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

 

button2

 

Oferujemy profesjonalne mycie okien w budynkach znajdujących się na terenie Katowic. Wiemy, że okna to ich wizytówka. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były czyste i przyciągały wzrok przechodniów, pięknie odbijając światło.

 

Jakie okna myjemy?


Myjemy okna w biurowcach, salonach samochodowych i domach. Czyścimy także witryny sklepowe.

 

Co wpływa na cenę naszych usług?


Na cenę naszych usług wpływa kilka czynników. Przede wszystkim zależy ona od stopnia zabrudzenia okien, częstotliwości wykonywania usługi (dla stałych klientów mamy specjalne rabaty), techniki mycia, utrudnień związanych z lokalizacją budynku. Czasami musimy użyć podnośnika koszowego, przez co cena za nasze usługi wzrasta.

 

Jakimi metodami myjemy okna?

Do wysokości 18 metrów używamy kijów teleskopowych ze specjalistycznymi szczotkami, do których dostarczana jest woda dejonizowana przygotowana w mobilnym systemie filtracyjnym. Z nami mycie okien jest naprawdę proste.
Do 60 metrów wykorzystujemy podnośniki koszowe i kije teleskopowe, natomiast powyżej 60 metrów stosujemy metodę alpinistyczną.

 

Mycie okien w biurowcach w Katowicach - jak wygląda?

Zdradzić Ci nasz sekret? Mycie okien na wysokości to wyzwanie, ale my potrafimy sobie z nim poradzić. Używamy wody demineralizowanej, co oznacza, że jesteśmy w stanie umyć okna bez smug i dodatkowo chronić naszą planetę (woda demineralizowana jest w 100% ekologiczna). Zatem jakie zalety ma mycie okien biurowców wodą demineralizowaną ?

  • możemy myć przeszklenia nawet w gorące dni - myjemy zarówno witryny sklepowe, jak i biurowce
  • możemy umyć nawet 200 metrów kwadratowych przeszkleń w ciągu godziny
  • do 18 metrów myjemy za pomocą kijów teleskopowych i nie musimy korzystać z podnośników koszowych
  •  myte powierzchnie dłużej zachowują czystość

System filtracyjny doprowadza oczyszczoną wodę wężykiem do szczotki lub pada, który jest zamocowany na końcu kija teleskopowego. Szybkie ruchy szczotki po szybie usuwają wszystkie zabrudzenia, które ściekają wraz z wodą. Dzięki temu na szkle pozostaje tylko czysta woda w mig usuwająca smugi.

 

Mycie okien w Katowicach z wykorzystaniem kijów teleskopowych

Technikę mycia okien zawsze dostosowujemy do wysokości budynku. Powierzchnie do 18 metrów myjemy z użyciem kijów teleskopowych. Jest to metoda najtańsza, ale bardzo skuteczna. Urządzenie składa się z wysięgnika z włókien szklanych zakończonego odpowiednią myjką (szczotką, gąbką) lub gumową ściągaczką. Na teleskopie umocowany jest przewód, za którego pośrednictwem woda jest podawana do myjki poprzez przenośny agregat. Co ciekawe, najdłuższy dostępny na rynku wysięgnik ma zasięg do 25 metrów.

 mycie kijem teleskopowym 3

 

Mycie okien metodą alpinistyczną - co musisz wiedzieć?

Kolejną bardzo skuteczną metodą mycia okien jest metoda alpinistyczna. Wykorzystuje ona techniki wyposażenia wspinaczkowego dostosowane do wymogów i wykonywanych zadań. Przygotowanie do pracy odbywa się na dachu. To tam pracownicy szykują odpowiedni sprzęt - środki czyszczące, liny oraz zabezpieczenia. Następnie przemieszczają się oni na linach w dół i wykonują usługę, jaką jest mycie okien.

Jakie są zalety tej metody?

  • dzięki niej można swobodnie manipulować sprzętem myjącym (pracownik zawieszony na linie wyjątkowo dokładnie wykonuje swoją pracę)
  • metoda ta pozwala dokładniej nanieść na powierzchnie środki myjące
  • nasz pracownik dociera w trudno dostępne miejsca
  • można umyć szklane tafle lub okna, które się nie otwierają (często można je spotkać je w przeszklonych budynkach)

 

Jak często myć okna w Katowicach?

Z uwagi na to, że Katowice to stolica Górnego Śląska, otacza nas wszechobecny pył, kurz i smog. Okna należy dlatego myć systematycznie, najlepiej kilka razy w roku. Tylko dzięki temu budynek zyska estetyczny wygląd i będzie zadbany.
Jeśli Twoje okna są brudne, a ty chciałbyś je wyczyścić, skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Uwierz, metoda mycia i użyte do niej środki czyszczące mają znaczenie. Zalecamy jednak, abyś przy wyborze techniki mycia nie kierował się ceną, tylko doświadczeniem wykonawcy i jego ofertą usług i możliwości.


Chcesz umyć okna w Katowicach? Nie wahaj się, zadzwoń!

 

button2

 

Katowice to jedno z  miast Górnego Śląska w którym myjemy okna, szyby oraz przeszklenia. Używamy do tego w 100% ekologicznego i w 100% skutecznego sposobu, którym jest - mycie okien wodą dejonizowaną przy zastosowaniu kijów teleskopowych o zasięgu do 20 metrów. Stosujemy również tradycyjne metody - baranek, ściągaczka. Jedną z ważniejszych kwestii w profesjonalnym myciu okien jest doczyszczenie ram. Do najgłępszych zakamarków docieramy stosując specjalistyczne narzędzia. Z szyb usuwamy też resztki farb i klejów. W tym celu wykorzystujemy skrobaczki, którym nie oprze się zaden przylepiony do szkła brud. Wiemy jak zrobić to bezpiecznie dla Twoich okien.

Możesz z myciem okien borykać sie Sam. Podaruj sobię odrobinę luksusu i zlecić mycie okien profesjonalistom, którzy zrobią to ekspresowo. Zadzwoń teraz proszę na 796258999 i zamów mycie Swoich szyb, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza! Dziękujemy!

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy