Mycie elewacji Wrocław - Czyszczenie, Renowacja
Mycie elewacji Wrocław - Czyszczenie, Renowacja

 

Rozpoczęcie pracy - od czego zaczynamy?

Czyszczenie elewacji to nie lada wyzwanie, dlatego bazując na dwunastoletnim doświadczeniu nie polecamy Ci, abyś robił to sam. Kiedy już zdecydujesz się na nasze usługi, najpierw porozmawiamy. Rozmowa jest tu niezbędna, aby dobrać najlepszą metodę mycia elewacji. Musimy zapytać Cię o jej rodzaj, stan techniczny oraz o, to kiedy ostatnio była myta.

 

Jeśli do tej pory szukałeś odpowiedniej firmy zajmującej się myciem powierzchni budynków, oto jesteśmy.

 

Powiemy Ci, jaki rodzaj czyszczenia Twojego domu zastosujemy. Dowiesz się także, jaka jest cena za metr kwadratowy. Gdy nie znasz metrażu swojej elewacji, nie musisz się martwić. Wykonamy dla Ciebie darmowy pomiar. Następnie zrobimy próbę mycia. Jeśli okaże się, że jesteś zadowolony, ustalimy dogodny dla Ciebie termin - wtedy przyjedziemy i umyjemy Twój budynek. Mycie elewacji to nasza profesja - lubimy to robić.

 

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

Mycie elewacji Wrocław - co myjemy?

Wykonujemy czyszczenie elewacji domów jednorodzinnych, mieszkalnych i biurowców znajdujących się we Wrocławiu. Miasto jest stolicą Dolnego Śląska, nie jest więc wolne od kurzu, pyłu i smogu, które nie są łaskawe dla elewacji.

 

Mycie elewacji to zajęcie, które zajmuje nas od 12 lat. Wiemy, że we Wrocławiu jest mnóstwo starych budynków, które mają jednak swój urok.

 

Myjemy tynki akrylowe typu kornik i baranek, ale także silikatowe i silikonowe. Główny problem tynku to pojawiające się na północnej stronie budynku glony. Zanim wykonamy czyszczenie elewacji, musimy się ich pozbyć. Działamy dwuetapowo. Najpierw stosujemy mycie chemiczne, potem nakładamy oprysk wytruwająco-rozpuszczający. Zostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie już z łatwością usuwamy glony. Pamiętaj, aby likwidować glony na powierzchni swojego budynku. Rób to jednak nie częściej niż raz na 3-4 lata. Tylko wtedy Twoja elewacja będzie zachwycała czystością, a wszelkie usługi będzie też łatwiej na niej wykonać.

 

 

Czyszczenie elewacji wrocław i mycie fasad.

 

Czyszczenie elewacji kamienic - jak sobie z tym radzimy?

Oprócz usług czyszczenia domów jednorodzinnych, mieszkalnych i biurowców, wykonujemy też mycie kamienic. Problemem są tu nagary pojawiające się na starej cegle. To wynik osadzania się kurzu smogu i brudu. Czarny nalot nie napawa optymizmem. Nasze metody mycia skutecznie się z nim rozprawią!

 

Na cegle często są pozostałości farby. Aby ją usunąć, wykorzystamy specjalny kompres - żel i folię. Pozostawimy go na 2-3 dni, a po tym czasie resztki farby "zejdą" same. Czyszczenie powierzchni kamienic to nic innego jak mycie gorącowodne chemiczne i niskociśnieniowe piaskowanie. Używamy urządzeń takich jak piaskarka JOS, kompresor i osuszacz zziębniczy. Piaskujemy zazwyczaj na sucho lub w osłonie wodnej. Piaskowanie to proces powodujący powstanie dużej ilości wilgoci. Zapobiegamy temu umieszczając pomiędzy piaskarką JOS a kompresorem osuszacz zziębniczy.

 

Czyszczenie elewacji często polega także na hydropiaskowaniu. Jest to działanie, które osłabia cegłę bardziej niż piaskowanie. Możemy je wykorzystać, jeśli chcesz osiągnąć efekt "poszarpanej" cegły (charakterystycznej dla budynku utrzymanego w surowym stylu loftowym).

 

 

 

Mycie okien wrocław kijem teleskopowym.

 

 

Jak czyścimy przeszklone biurowce?

W naszej ofercie znajduje się także mycie przeszklonych biurowców i elewacji z alucobondów. Czasami nie obędzie się bez prac na wysokości. Stosujemy metodę alpinistyczną lub z podnośników koszowych z wykorzystaniem kijów teleskopowych. Tych ostatnich używamy, kiedy mamy zamiar skorzystać z wody dejonizowanej. Jak widzisz, nie aplikujemy chemii tam, gdzie nie jest to konieczne. Jesteśmy proekologiczni - zależy nam na dobru naszej planety.

 

 

 

Renowacja elewacji wrocław. Ceglana elewacja przed czyszczeniem. Widać białe wykwity wapienne.Mycie cegły z wykwitów - efekty. 

Mycie elewacji ogrodzeń - warto, abyś to wiedział

Nie wszystkie firmy zajmujące się czyszczeniem elewacji oferują mycie ogrodzeń. Jeśli chcesz sam wykonać to zadanie, czeka Cię wiele pracy. Warto, abyś wziął to pod uwagę. Wiemy, że otoczenie domu ma dla Ciebie duże znaczenie, dlatego polecamy Ci nas - wieloletnich fachowców.

 

Na cegle klinkierowej pojawiają się w wykwity, natomiast na piaskowcu - nagary. Wykwity to jednak nie skutek zabrudzeń, a struktury muru. Kiedy wnika w niego wilgoć, pojawiają się zacieki solne. Nie raz czyściliśmy zacieki solne przypominające stalaktyty. Oczywiście mamy nadzieję, że na Twoim ogrodzeniu nigdy ich nie będzie. Wykwity usuwamy, stosując czyszczenie chemiczne. Kolejnym krokiem jest impregnacja. Rekomendujemy hydrofobizację, gdyż uszczelnia ona mur i zapobiega wykwitom.

 

W przypadku usuwania zabrudzeń z piaskowca możemy zastosować hydropiaskowanie. Piaskowiec jest surowcem wytrzymałym, któremu taka metoda mycia nie zaszkodzi. Zanim go wyczyścimy, często musimy pozbyć się farby. W tym celu nakładamy wspomniany już kompres - żel i folię.

 

Co jeszcze myjemy?

Nasza oferta jest bogata. Przywracamy czystość warsztatom samochodowym, magazynom, stacjom benzynowym, urzędom, galeriom, bibliotekom, szkołom i wielu innym budynkom. Myjemy elewacje blaszane i aluminiowe. W tym celu stosujemy pianowanie, szczotkowanie i spłukiwanie. Metody, z których najczęściej korzystamy to:

  • niskociśnieniowa,
  • gorącowodna,
  • zimnowodna,
  • strumieniowo-ścierna,
  • chemiczna,
  • z użyciem kijów teleskopowych,
  • z zastosowaniem wody dejonizowanej.

 

Twój budynek we Wrocławiu nie zachwyca? Umyjemy go! Tylko szybko się nami skontaktuj!

Bielsko-Biała to miasto leżące w województwie śląskim na Pogórzu Śląskim u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego. Spotkasz tu tereny turystyczne, ale także chronione. Dolina Wapienicy znajdująca się w Bielsku należy do zespołów przyrodniczo krajobrazowych. To tam po raz pierwszy narodziła się idea parku ekologicznego. Niestety, nawet dobra lokalizacja nie sprawia, że Bielsko-Biała jest miastem wolnym od zanieczyszczeń. Wręcz przeciwnie - stanowi ono główny ośrodek Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Kiedyś słynął on z przemysłu wełnianego, dzisiaj zdecydowanie przeważa w nim maszynowy, samochodowy, włókienniczy, spożywczy i metalurgiczny

 

Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska. To piękne miasto ma bogatą historię i piękną architekturę. Zobaczysz tam liczne zabytki, między innymi obejrzysz Aulę Leopoldyńską mieszczącą się w gmachu Uniwersytetu. Stanowi ona popis barokowej sztuki i XVII wiecznego kunsztu. We Wrocławiu znajdują się wspaniały Ogród Botaniczny i Ogród Zoologiczny. Ten ostatni został założony w 1865 roku. Spotkasz tam 5,5 tys. zwierząt z 650 gatunków.

 

Jeśli Twój budynek jest na terenie Wrocławia, wykonamy dla Ciebie czyszczenie elewacji. To kompleksowa usługa, dzięki której Twój dom na odzyska dawną świetność. Myjemy prawie każdego typu budynki i ogrodzenia, o czym za chwilę się przekonasz.

 

Zadzwoń teraz proszę i zamów bezpłatny pokaz i wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza 

button2 

 


 

Profesjonalne mycie elewacji Wrocław, czyszczenie elewacji budynków i obiektów przemysłowych. Działamy we wszystkich dzielnicach i osiedlach: Fabryczna, Stare Miasto, Krzyki, Śródmieście, Psie Pole.

 

Większe zlecenia realizujemy w całym Kraju!

 

Na terenie całej Polski wykonujemy mycie tynków (domy jednorodzinne, budynki firmowe), czyszczenie pozostałych rodzajów elewacji o powierzchni powyżej 150 m2.

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy