Mycie elewacji Tarnowskie Góry - Czyszczenie, Renowacja
Mycie elewacji Tarnowskie Góry - Czyszczenie, Renowacja

Twój budynek w Tarnowskich górach nie zachwyca? Pora go umyć.

 

Kurz i smog to częste problemy w aglomeracji śląskiej. Nawet kiedy Twój dom w Tarnowskich Górach znajduje się na uboczu lub na peryferiach, nie unikniesz częstego czyszczenia elewacji.

 

Od 12 lat zajmujemy się profesjonalnym myciem elewacji. Jeśli szukasz ekipy do tego zadania, właśnie ją znalazłeś. Jesteśmy znani na Śląsku - wykonaliśmy mnóstwo realizacji. Szybko usuniemy zabrudzenia z Twojej elewacji i ani się obejrzysz, a Twój budynek będzie czysty.

 

Zobacz, jak działamy.

 

Rozmowa - element poprzedzający czyszczenie elewacji

Zanim umyjemy Twoją elewację, porozmawiamy. Jest to konieczne, aby dobrać najlepszą metodę mycia elewacji. Zapytamy Cię o rodzaj elewacji budynku, o to kiedy ostatnio był czyszczony, o jego stan techniczny. Będziemy chcieli także wiedzieć jak wygląda kwestia dostępu do mediów - wody i prądu.

 

Poinformujemy Cię o sposobie mycia elewacji. Dowiesz się także, jaka jest cena czyszczenia powierzchni za metr kwadratowy. Dzięki temu szybko obliczysz, ile wydasz na mycie swojego budynku.

 

A co w przypadku, kiedy nie znasz metrażu? Nie martw się! Wykonamy dla Ciebie darmowy pomiar i zrobimy próbę mycia na wybranym fragmencie elewacji. Jeśli uznasz, że efekt Ci odpowiada, ustalimy dogodny dla Ciebie termin i umyjemy Twoją elewację.

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

Jak myjemy różnego rodzaju elewacje?

Myjemy domy jednorodzinne, budynki mieszkalne i biurowce znajdujące się w Tarnowskich Górach. Czyścimy również tynki akrylowe typu kornik i baranek oraz silikatowe i silikonowe.

 

Na północnej stronie domu lubią pojawiać się glony. Zanim umyjemy elewację, musimy je usunąć. Co robimy? Działamy w dwóch etapach. Najpierw wykonujemy mycie chemiczne, a potem nakładamy oprysk wytruwająco-rozpuszczający. Zostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie z łatwością pozbywamy się glonów.

 

 

Czyszczenie elewacji tarnowskie góry i mycie fasad.

 

Czyszczenie elewacji kamienic w Tarnowskich Górach - jak je wykonujemy?

W zakres naszych usług wchodzi także czyszczenie elewacji kamienic. Tutaj głównym problemem są nagary. To nic innego, jak zanieczyszczenia, które pojawiły się na starej cegle. Powoduje je osadzający się w niej kurz i smog. W krótkim czasie pozbędziemy się czarnego nalotu, który szpeci elewację.

 

Nasza usługa jest kompleksowa i profesjonalna.

 

Nagary nie są jedynym problemem kamienic. Często pozostaje na nich także stara farba. Musimy ją usunąć. W tym celu nakładamy specjalny kompres -żel i folię. Pozostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie farba sama "schodzi".

 

Czyszcząc kamienice, stosujemy 2 metody: mycie gorącowodne chemiczne i niskociśnieniowe piaskowanie. Z jakich sprzętów korzystamy? Z piaskarki JOS, kompresora i osuszacza zziębniczego.

 

Zwykle piaskujemy na sucho lub w osłonie wodnej. Ten drugi sposób czyszczenia powoduje powstanie dużej ilości wilgoci. Aby temu zapobiec pomiędzy piaskarką JOS a kompresorem umieszczamy osuszacz zziębniczy.

 

Metodą, która w uszkadza cegłę bardziej niż piaskowanie, jest hydropiaskowanie. Jeśli jednak urządzasz wnętrze w surowym loftowym stylu, efekt takiego "poszarpanego" muru może okazać się bardzo pożądany.

 

 

Mycie okien tarnowskie góry kijem teleskopowym.

 

 

Jak wygląda czyszczenie elewacji przeszklonych biurowców?

Czyścimy również przeszklone biurowce i elewacje z alucobondów. Wykorzystujemy metodę alpinistyczną lub z podnośników koszowych z zastosowaniem kijów teleskopowych. Tych ostatnich używamy w połączeniu z wodą dejonizowaną. Staramy się dbać o nasze środowisko i nie sięgać po chemię, kiedy nie jest to konieczne.

 

Renowacja elewacji tarnowskie góry. Ceglana elewacja przed czyszczeniem. Widać białe wykwity wapienne.Mycie cegły z wykwitów - efekty. 

Jak myjemy ogrodzenia?

 

Wśród naszych usług znajduje się również oferta mycia ogrodzeń. Na cegle klinkierowej pojawiają się wykwity, a na piaskowcu - nagary. Wykwity to nie jest jednak wynik zabrudzeń, ale struktury muru. Kiedy wnika w niego wilgoć, pojawiają się na nim zacieki solne. Zdarzało nam się już czyścić wykwity tak stare, że przypominały stalaktyty. Nie chcemy, aby taka sytuacja przytrafiła się i Tobie.

 

Wykwitów pozbywamy się, stosując czyszczenie chemiczne. Kolejny etap to impregnacja. Polecamy hydrofobizację, która nie tylko uszczelnia mur, ale także zapobiega pojawianiu się wykwitów.

 

Piaskowiec jest surowcem trwałym i wytrzymałym, dlatego dobrze znosi hydropiaskowanie. Jednak problemem jest tu stara farba, której musimy się pozbyć. Stosujemy wspomniany już kompres - żel i folię.

 

Jakie jeszcze obiekty w Tarnowskich Górach myjemy?

Jak widzisz, myjemy nie tylko elewacje domów, ale także innych obiektów. Czyściliśmy także sporo powierzchni ogrodzeń. Nasza firma ma bogate doświadczenie na rynku - wystarczy spojrzeć na nasze realizacje.

 

Myjemy także magazyny, elewacje blaszane i aluminiowe. Metody, z których korzystamy to: pianowanie, szczotkowanie i spłukiwanie. Co jeszcze czyścimy? Obiekty takie jak:

 

 • warsztaty,
 • stacje benzynowe,
 • salony samochodowe,
 • szkoły,
 • galerie,
 • biblioteki,
 • muzea,

wiele innych.

 

 

Korzystamy z metod:

 • zimnowodnej,
 • gorącowodnej,
 • niskociśnieniowej,
 • strumieniowo-ściernej,
 • chemicznej,
 • z wykorzystaniem kijów teleskopowych,
 • z zastosowaniem wody dejonizowanej.

Jeśli Twój obiekt w Tarnowskich Górach jest brudny, wyczyścimy go. Działamy na terenie takich dzielnic jak: Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne, Lasowice, Opatowice, Osada Jana, Pniowiec, Repty Śląskie, Rybna, Sowice, Stare Tarnowice, Strzybnica, Śródmieście Centrum.

 

Chcesz przywrócić swojemu budynkowi dawną świetność? Skontaktuj się z nami!

 

 

Zadzwoń teraz proszę i zamów bezpłatny pokaz i wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza 

button2

 

 


 

Profesjonalne mycie elewacji Tarnowskie Góry, czyszczenie elewacji budynków i obiektów przemysłowych. Działamy we wszystkich dzielnicach i osiedlach: Bobrowniki Śląskie, Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne, Karłuszowiec, Kolonia Wolność Górnicza, Kunszt, Lasowice, Lyszcze, Nowe Repty, Opatowice, Osada Jana, Osiedle Przyjaźń, Piaseczna, Piekary Rudne, Pniowiec, Repty, Repty Nowe, Repty Stare, Repty Śląskie, Rudne Piekary, Rybna, Segiet, Sowice, Stare Repty, Stare Tarnowice, Strzybnica, Śródmieście-Centrum, Tarnowice Stare, Tłuczykąt.

 

Jeśli Twój budynek znajduje się na terenie tego miasta, umyjemy go. W dalszej części artykułu dowiesz się, w jaki sposób.

 

Większe zlecenia realizujemy w całym Kraju!

 

Na terenie całej Polski wykonujemy mycie tynków (domy jednorodzinne, budynki firmowe), czyszczenie pozostałych rodzajów elewacji o powierzchni powyżej 150 m2.

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy