Mycie elewacji Piekary Śląskie- Czyszczenie, Renowacja
Mycie elewacji Piekary Śląskie- Czyszczenie, Renowacja

 

Twój budynek w Piekarach Śląskich stracił dawny blask? Pora go umyć!

 

Jak pewnie zdążyłeś się już zorientować, budynki w miastach aglomeracji śląskiej często się brudzą. I to nawet te, które znajdują się na uboczu czy na obrzeżach.

W Piekarach Śląskich mamy takie dzielnice jak: Józefka, Kamień, Brzozowice Kamień, Szarlej, Dołki, Rozalia, Lipka. Jeśli Twój budynek znajduje się, w którejś z nich, umyjemy go i przywrócimy mu dawną świetność.

Od 12 lat myjemy elewacje. Jak więc widzisz, jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.

 

Jeśli to czytasz, oznacza to, że potrzebujesz fachowej ekipy, która wyczyści Twoją elewację. Masz przed sobą specjalistów. Teraz pora poznać jak działamy.

 

Mycie elewacji - co na początek?

Zawsze rozpoczynamy od rozmowy. Jest to element niezbędny, aby dobrać najlepszą metodę mycia elewacji. O co Cię zapytamy? O rodzaj elewacji Twojego budynku, o to, kiedy ostatnio był czyszczony oraz o jego stan techniczny i dostęp do mediów - wody i prądu.

 

Poinformujemy Cię o wybranym sposobie mycia elewacji, dowiesz się także, ile kosztuje nasza usługa za metr kwadratowy. Dzięki temu z łatwością obliczysz całkowity koszt mycia elewacji.

A co w przypadku, kiedy nie znasz metrażu? Nie przejmuj się. Wykonamy dla Ciebie darmowy pomiar. Zrobimy także próbę mycia na wybranym fragmencie elewacji. Jeśli efekt Cię zadowoli, umówimy się na dogodny dla Ciebie termin i przyjedziemy wyczyścić Twoją elewację.

 

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

W jaki sposób czyścimy różne rodzaje elewacji?

Myjemy domy jednorodzinne, budynki mieszkalne i biurowce znajdujące się w Piekarach Śląskich.

 

Czyścimy także tynki akrylowe typu kornik i baranek oraz silikatowe i silikonowe.

 

Pewnie już dawno zauważyłeś, że na północnej stronie budynku często pojawiają się glony. Zanim przejdziemy do czyszczenia elewacji, musimy się ich pozbyć. Jak działamy? Dwuetapowo. Najpierw wykonujemy mycie chemiczne, a potem nakładamy oprysk wytruwająco-rozpuszczający. Zostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie z łatwością usuwamy glony.

 

 

Czyszczenie elewacji piekary śląskie i mycie fasad.

 

Jak myjemy elewacje kamienic?

W swojej ofercie mamy także usługę czyszczenia kamienic. Nagary stanowią tutaj główny problem. To nic innego jak zabrudzenia, które pojawiły się na starej cegle. Są spowodowane osadzającym się kurzem i smogiem. Szybko pozbędziemy się czarnego nalotu, który tylko szpeci elewację. Działamy sprawnie, a na dodatek nasze usługi są kompleksowe.

 

Niestety, czarny nalot to nie jedyny problem kamienic. Jest nim także stara farba. Usuniemy ją, stosując specjalny kompres - żel i folię. Zostawimy go na 2-3 dni, a po tym czasie farba już prawie sama „zejdzie”.

 

Jak zatem czyścimy kamienice? Stosujemy 2 metody: czyszczenie gorącowodne chemiczne i niskociśnieniowe piaskowanie. A z jakiego sprzętu korzystamy? Z piaskarki JOS, kompresora i osuszacza zziębniczego.

 

Zwykle piaskujemy na sucho lub w osłonie wodnej. Ten ostatni sposób czyszczenia powoduje, że wytwarza się sporo wilgoci. Zapobiegamy temu umieszczając pomiędzy piaskarką JOS a kompresorem osuszacz zziębniczy.

Kolejną metodą mycia elewacji jest hydropiaskowanie. Wiedz jednak, że uszkadza ono cegłę w większym stopniu niż piaskowanie. Czasami jednak taki efekt jest pożądany jak na przykład podczas aranżacji wnętrz loftowych. Wtedy świetnie sprawdza się „poszarpany” mur.

 

 

Mycie okien piekary śląskie kijem teleskopowym.

 

 

Jak myjemy przeszklone biurowce?

Myjemy również powierzchnie przeszklonych biurowców i tych z alucobondów. Stosujemy metodę alpinistyczną lub z podnośników koszowych z wykorzystaniem kijów teleskopowych. Tych ostatnich używamy w połączeniu z wodą dejonizowaną. Dbamy o naszą planetę, więc nie stosujemy zbędnej chemii wtedy, kiedy nie jest to konieczne.

 

Renowacja elewacji piekary śląskie Ceglana elewacja przed czyszczeniem. Widać białe wykwity wapienne.Mycie cegły z wykwitów - efekty. 

Jak czyścimy ogrodzenia w Piekarach Śląskich?

 

Nasze usługi to także czyszczenie ogrodzeń. Na cegle klinkierowej bardzo często pojawiają się wykwity, a na piaskowcu - nagary. Wykwity nie są jednak wynikiem zabrudzeń, a struktury muru. Kiedy wnika w niego wilgoć, pojawiają się zacieki solne. Zdarzyło nam się już czyścić wykwity tak stare, że przypominały stalaktyty. Oczywiście nie chcemy, aby taka sytuacja przytrafiła się Tobie.

Wykwitów pozbywamy się, stosując czyszczenie chemiczne. W kolejnym etapie zajmujemy się impregnacją. Polecamy hydrofobizację, która uszczelnia mur i zapobiega powstawaniu wykwitów.

Surowcem, któremu nie szkodzi hydropiaskowanie, jest piaskowiec. Jednak często pozostają na nim resztki farby. Usuwamy ją wykorzystując wspomniany już kompres - żel i folię.

 

 

Jakie jeszcze obiekty w Piekarach Śląskich czyścimy?

Jak już pewnie wiesz, nasza oferta czyszczenia elewacji jest dość bogata. Myjemy magazyny, elewacje blaszane i aluminiowe. Wykorzystujemy pianowanie, szczotkowanie i spłukiwanie. Czyścimy także: salony samochodowe, warsztaty, stacje benzynowe, szkoły, urzędy, biblioteki, galerie, muzea. Najczęściej stosujemy metody: zimnowodną, gorącowodną, niskociśnieniową, strumieniowo-ścierną, chemiczną, z użyciem kijów teleskopowych, z wykorzystaniem wody dejonizowanej.

Twój budynek w Piekarach Śląskich już nie zachwyca? To znak, że potrzebuje dokładnego mycia elewacji. Zdaj się na nas! Skontaktuj się za nami już dziś!

 

Zadzwoń teraz proszę i zamów bezpłatny pokaz i wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza 

button2

 

 


 

Profesjonalne mycie elewacji Piekary Śląskie, czyszczenie elewacji budynków i obiektów przemysłowych. Działamy we wszystkich dzielnicach i osiedlach: Brzozowice, Centrum, Dąbrówka Wielka, Kamień, Szarłej, Kozłowa Góra

 

 

Większe zlecenia realizujemy w całym Kraju!

 

Na terenie całej Polski wykonujemy mycie tynków (domy jednorodzinne, budynki firmowe), czyszczenie pozostałych rodzajów elewacji o powierzchni powyżej 150 m2.

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy