Mycie elewacji Jaworzno- Czyszczenie, Renowacja
Mycie elewacji Jaworzno- Czyszczenie, Renowacja

 

Twój budynek w Jaworznie przestał zachwycać czystością? Najwyższy czas go umyć.

 

Na pewno już wiesz, że miasta w aglomeracji śląskiej nie grzeszą czystością. Brudzą się nawet te budynki, które znajdują się na uboczu lub na peryferiach.

 

Od 12 lat myjemy elewacje. To czyni nas ekspertami czyszczenia powierzchni fasad. Jeśli szukasz ekipy, która profesjonalnie zajmie się usuwaniem zabrudzeń z Twojej elewacji, świetnie trafiłeś.

 

Zobacz, jak działamy.

 

 

Od czego zaczynamy?

Zanim umyjemy Twoją elewację, porozmawiamy z Tobą. To konieczne, by dobrać najlepszą metodę czyszczenia. Zapytamy Cię więc o rodzaj elewacji Twojego budynku, o to, kiedy ostatnio był czyszczony oraz o jego stan techniczny i dostęp do mediów - wody i prądu. Zdecydujemy, jaki sposób czyszczenia elewacji będzie dla ciebie najlepszy i poinformujemy Cię o tym. Dowiesz się także, ile kosztuje nasza usługa za metr kwadratowy. Dzięki temu z łatwością obliczysz całkowity koszt czyszczenia elewacji.

 

A co jeśli nie znasz metrażu? Nie martw się, wykonamy dla Ciebie darmowy pomiar. Zrobimy również próbę mycia na wybranym fragmencie elewacji. Jeśli uznasz, że efekt jest zadowalający, umówimy dogodny dla Ciebie termin i umyjemy Twoją elewację.

 

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

Jak czyścimy różnego rodzaju elewacje?

Czyścimy domy jednorodzinne, budynki mieszkalne i biurowce znajdujące się w Jaworznie. Myjemy także tynki akrylowe typu kornik i baranek oraz silikatowe i silikonowe. Na pewno nie jest dla Ciebie nowością to, że na północnej stronie budynku pojawiają się glony. Zanim przejdziemy do czyszczenia elewacji, musimy się ich pozbyć. Co robimy? Działamy dwuetapowo. Najpierw wykonujemy mycie chemiczne, a potem nakładamy oprysk wytruwająco-rozpuszczający. Pozostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie z łatwością usuwamy glony.

 

 

Czyszczenie elewacji jaworzno i mycie fasad.

 

Jakie są nasze sposoby czyszczenia kamienic?

Czyszczenie elewacji kamienic także wchodzi w zakres naszych usług. Głównym problemem są tutaj nagary. Nie są one niczym innym jak zabrudzeniami, które pojawiły się na starej cegle. Powoduje je osadzający się kurz i smog. W mig usuniemy czarny nalot, który odbiera cały urok elewacji. Proponujemy Ci kompleksowe i profesjonalne usługi.

 

Niestety, nagary to nie jedyny problem kamienic. Jest nim także stara farba. Musimy ją usunąć. W tym celu nakładamy specjalny kompres - żel i folię. Zostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie farba sama "schodzi".

 

Kamienice czyścimy, stosując 2 metody: mycie gorącowodne chemiczne i niskociśnieniowe piaskowanie. Pewnie jesteś ciekaw, jakiego sprzętu używamy. Jest to piaskarka JOS, kompresor i osuszacz zziębniczy.

 

Zazwyczaj piaskujemy na sucho lub w osłonie wodnej. Ten ostatni sposób czyszczenia powoduje powstanie dużej ilości wilgoci. Zapobiegamy temu umieszczając pomiędzy piaskarką JOS a kompresorem osuszacz zziębniczy.

 

Metodą mycia, która uszkadza cegłę w większym stopniu niż piaskowanie, jest hydropiaskowanie. Efekt ten jest jednak bardzo pożądany w surowych, loftowych wnętrzach. Wtedy taki "poszarpany" mur doskonale się sprawdza.

 

 

Mycie okien jaworzno kijem teleskopowym.

 

Czyszczenie elewacji przeszklonych biurowców - jak je wykonujemy?

Nasza oferta to także mycie przeszklonych biurowców i tych z alucobondów. Korzystamy z metody alpinistycznej lub z podnośników koszowych z zastosowaniem kijów teleskopowych. Tych ostatnich używamy w połączeniu z wodą dejonizowaną. Dobro naszej planety leży nam na sercu, więc nie sięgamy po zbędną chemię, kiedy nie jest to konieczne.

 

Renowacja elewacji jaworzno. Ceglana elewacja przed czyszczeniem. Widać białe wykwity wapienne.Mycie cegły z wykwitów - efekty. 

Jak czyścimy ogrodzenia w Jaworznie?

 

Do naszych usług zaliczamy także czyszczenie ogrodzeń. Na cegle klinkierowej często pojawiają się wykwity, a na piaskowcu - nagary. Wykwity to jednak nie wynik zabrudzeń, ale struktury muru. Wnikająca w niego wilgoć powoduje pojawienie się wykwitów solnych. Niejednokrotnie zdarzyło nam się czyścić wykwity tak stare, że przypominały stalaktyty. Oczywiście nie chcemy, aby taka sytuacja przytrafiła się i Tobie.

 

Wykwity usuwamy poprzez czyszczenie chemiczne. Kolejny etap to impregnacja. Rekomendujemy hydrofobizację, która uszczelnia mur i zapobiega pojawianiu się wykwitów.

 

Piaskowiec, jako surowiec trwały i wytrzymały, dobrze znosi hydropiaskowanie. Problemem są tu pozostające na nim resztki farby. Usuwamy ją wykorzystując wcześniej wspomniany już kompres - żel i folię.

 

Co jeszcze myjemy w Jaworznie?

Jak widzisz, nasza oferta obejmuje czyszczenie elewacji różnych budynków. Mamy bogate doświadczenie na rynku - wykonaliśmy już sporo realizacji.

 

Myjemy także magazyny, elewacje blaszane i aluminiowe. Metodami, z których korzystamy są pianowanie, szczotkowanie i spłukiwanie. Czyścimy również:

 

 • salony samochodowe,
 • stacje benzynowe,
 • warsztaty,
 • szkoły,
 • urzędy,
 • galerie,
 • muzea,
 • biblioteki

i wiele innych obiektów.

 

Najczęściej stosujemy metody:

 • zimnowodną,
 • gorącowodną,
 • niskociśnieniową,
 • strumieniowo-ścierną,
 • chemiczną,
 • z wykorzystaniem kijów teleskopowych,
 • z użyciem wody dejonizowanej.

 

Zadzwoń teraz proszę i zamów bezpłatny pokaz i wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza 

button2


 

Profesjonalne mycie elewacji Jaworzno, czyszczenie elewacji budynków i obiektów przemysłowych. Działamy we wszystkich dzielnicach i osiedlach: Bory, Byczyna, Cezarówka, Ciężkowice, Dąbrowa Narodowa, Długoszyn, Dobra, Góra Piasku, Jeleń, Jeziorki, Koźmin, Niedzieliska, Pieczyska, Siłownia, Stara Huta, Szczakowa, Śródmieście, Wilkoszyn, Wysoki Brzeg..

 

 

Większe zlecenia realizujemy w całym Kraju!

 

Na terenie całej Polski wykonujemy mycie tynków (domy jednorodzinne, budynki firmowe), czyszczenie pozostałych rodzajów elewacji o powierzchni powyżej 150 m2.

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy