Mycie elewacji Jastrzębie-Zdrój - Czyszczenie, Renowacja
Mycie elewacji Jastrzębie-Zdrój - Czyszczenie, Renowacja

 

Mycie elewacji - od czego zaczynamy?

Mycie elewacji budynków to nie lada wyzwanie. Nasza firma zajmuje się tym od 12 lat, więc mamy ogromne doświadczenie na rynku. Nie polecamy Ci samodzielnego mycia powierzchni domu. To trudna i żmudna praca, a my posiadamy i fachową wiedzę i odpowiednie urządzenia. Od czego zaczniemy współpracę? Jak zwykle od rozmowy.

 

Musimy zapytać Cię o rodzaj elewacji, jej stan techniczny i o, to kiedy ostatnio była myta. Na tej podstawie powiemy Ci, w jaki sposób umyjemy powierzchnię Twojego domu. Dowiesz się również, jaka jest cena za metr kwadratowy. Z łatwością obliczysz koszt czyszczenia elewacji. A co, jeśli nie znasz metrażu? Nie przejmuje się. Wykonamy dla Ciebie darmowy pomiar. Następnym krokiem jest próba mycia. Kiedy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, ustalimy dogodny termin i wykonamy mycie elewacji.

 

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

Czyszczenie elewacji w Jastrzębiu-Zdroju - co dokładnie myjemy?

Na pewno docenisz bogactwo naszej oferty. Wykonujemy czyszczenie elewacji domów jednorodzinnych, mieszkalnych i biurowców znajdujących się w Jastrzębiu-Zdroju. To śląskie miasto nie jest wolne od spalin, kurzu i osadów z prac budowlanych. A te, jak wiadomo, nie sprzyjają elewacjom. Naszą specjalnością jest czyszczenie elewacji tynków akrylowych typu kornik i baranek oraz silikatowych i silikonowych.

 

>Pewnie zdajesz sobie sprawę, że głównym problemem tynku są osadzające się na jego północnej stronie glony. Zanim przystąpimy do mycia elewacji, musimy się ich pozbyć. Działamy w dwóch etapach. Najpierw stosujemy mycie chemiczne, a potem nakładamy oprysk wytruwająco-rozpuszczający. Zostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie już łatwo nam przychodzi usuwanie glonów.

 

Rekomendujemy, abyś raz na 3-4 lata pozbył się glonów ze swojej elewacji. Zyska ona nie tylko zadbany wygląd, ale też będzie można łatwiej przeprowadzić na niej wszelkiego rodzaju czyszczenia.

 

 

Czyszczenie elewacji wrocław i mycie fasad.

 

Jak przygotowujemy się do mycia elewacji kamienic i jak je wykonujemy?

Czyszczenie kamienic wcale nie jest prostym zadaniem. Oczywiście zajmujemy się nim oprócz mycia elewacji domów jednorodzinnych, mieszkalnych i biurowców. Tym, co znacząco oszpeca kamienice, są nagary, czyli zabrudzenia starej cegły. Pojawiają się one w wyniku gromadzenia kurzu i osadu. Wiemy, że nieraz czarny nalot spędza Ci sen z powiek. Z nami już nie musi! Szybko się z nim rozprawimy!

 

Stara cegła często ma pozostałości farby. Aby się jej pozbyć, wykorzystujemy specjalny kompres, czyli żel i folię. Zostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie resztki farby same "schodzą". Czyszczenie kamienic polega na myciu gorącowodnym chemicznym i niskociśnieniowym piaskowaniu.

 

Korzystamy z urządzeń takich jak piaskarka JOS, kompresor i osuszacz zziębniczy. Zazwyczaj piaskujemy na sucho lub w osłonie wodnej. Jest proces, który powoduje powstawanie dużej ilości wilgoci. Zapobiegamy temu umieszczając pomiędzy piaskarką JOS a kompresorem osuszacz zziębniczy. Czyszczenie elewacji to także wykorzystanie hydropiaskowania. To metoda, która także wchodzi w zakres naszych usług.

 

Hydropiaskowanie osłabia cegłę bardziej niż zwykłe piaskowanie, jednak czasami efekt "poszarpanej" cegły jest bardzo pożądany. Zwłaszcza w surowych wnętrzach loftowych.

 

 

 

Mycie okien wrocław kijem teleskopowym.

 

 

Sposoby czyszczenia przeszklonych biurowców - jak usuwamy z nich zabrudzenia?

Już częściowo przedstawiliśmy Ci naszą ofertę. Pora zdradzić więcej.

 

Śląskie miasta mają to do siebie, że na budynkach często pojawiają się zabrudzenia. Nie inaczej jest z przeszklonymi biurowcami. Jak je umyjemy? Zastosujemy metodę alpinistyczną lub z podnośników koszowych z wykorzystaniem kijów teleskopowych. Jeśli korzystamy z tych ostatnich, stosujemy wodę dejonizowaną. Ten ekologiczny sposób mycia pozwala nam zadbać o naszą planetę. Nie aplikujemy chemii, jeśli nie jest to konieczne. Jesteśmy proekologiczni.

 

 

 

Renowacja elewacji wrocław. Ceglana elewacja przed czyszczeniem. Widać białe wykwity wapienne.Mycie cegły z wykwitów - efekty. 

Jak wygląda proces czyszczenia ogrodzeń?

Zdążyłeś się już pewnie zorientować, że zakres naszych usług jest szeroki. Warto, abyś wiedział, że czyścimy także ogrodzenia. Głównymi problemami są tu: wykwity na cegle klinkierowej, a na piaskowcu - nagary. Wykwity nie są jednak wynikiem osadzania się zabrudzeń, ale struktury muru. Kiedy wniknie w niego wilgoć, pojawiają się zacieki solne. Przypominamy sobie, jak kiedyś czyściliśmy zacieki solne wyglądające jak stalaktyty. Chcemy kompleksowo zadbać o otoczenie Twojego domu - mamy nadzieję, że taka sytuacja, jaką przywołaliśmy, nigdy nie będzie dotyczyła Twojego ogrodzenia. Wykwitów pozbywamy się, stosując czyszczenie chemiczne. Kolejny etap to impregnacja. Polecamy hydrofobizację, która uszczelnia mur i zapobiega pojawianiu się wykwitów.

 

Zabrudzenia na piaskowcu usuniemy korzystając z hydropiaskowania. Piaskowiec to surowiec wytrzymały, który, jak żaden inny, świetnie znosi tę metodę czyszczenia. Czasami i na piaskowcu zalega farba. Pozbywamy się jej, używając kompresu, czyli żelu i folii.

 

Co i jak jeszcze czyścimy?

Przywracamy czystość warsztatom samochodowym, myjniom, magazynom, stacjom benzynowym, urzędom, szkołom, bibliotekom, galeriom i muzeom. Myjemy elewacje blaszane i aluminiowe. W tym celu stosujemy pianowanie, szczotkowanie i spłukiwanie. Najczęściej korzystamy z metod: gorącowodnej, niskociśnieniowej, zimnowodnej, strumieniowo-ściernej, chemicznej, z użyciem kijów teleskopowych, z wykorzystaniem wody dejonizowanej.

 

Twój budynek w Jastrzębiu-Zdroju nie musi być brudny! Skorzystaj z naszej usługi, a przekonasz się, że lśni czystością! Nie zwlekaj - zadzwoń!

 

Jastrzębie-Zdrój jest miastem położonym w południowej części województwa śląskiego, blisko Beskidów. Jego teren należy do Wyżyny Śląskiej i Płaskowyżu Rybnickiego. Ten ostatni oddziela Kotlinę Raciborską od Kotliny Oświęcimskiej. Jastrzębie-Zdrój jest atrakcyjne pod względem turystycznym i rekreacyjnym ze względu na swój uzdrowiskowy charakter. Zobaczysz tam wiele zabytków architektury sakralnej i świeckiej - między innymi zespół zabytkowych zabudowań uzdrowiskowych. Jedną z większych atrakcji w mieście jest Dom Zdrojowy zbudowany w 1861 roku przez Feliksa von Koenigsdorffa.

Wykonujemy czyszczenie elewacji między innymi budynków znajdujących się na terenie Jastrzębia-Zdroju. Nasze usługi są kompleksowe, myjemy też prawie każdy rodzaj powierzchni domów. Usuwamy również zanieczyszczenia z ogrodzeń. Działamy szybko i sprawnie, co odróżnia naszą ofertę od ofert innych firm.

 

Zadzwoń teraz proszę i zamów bezpłatny pokaz i wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza 

button2 

 


 

Profesjonalne mycie elewacji Jastrzębie-Zdrój, czyszczenie elewacji budynków i obiektów przemysłowych. Działamy we wszystkich dzielnicach i osiedlach:Bzie Dolne, Szotkowice, Skrzeczkowice, ROD „Aster”, Cisówka, ROD „Zacisze”, Jastrzębie Dolne, Chrzastowice.

 

Większe zlecenia realizujemy w całym Kraju!

 

Na terenie całej Polski wykonujemy mycie tynków (domy jednorodzinne, budynki firmowe), czyszczenie pozostałych rodzajów elewacji o powierzchni powyżej 150 m2.

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy