Mycie elewacji hal magazynowych - Elevatio.pl
Mycie elewacji hal magazynowych

Myślisz, że magazynu nie trzeba myć? Bardzo się mylisz, bo to właśnie elewacje z blachy brudzą się najczęściej. Są narażone na kontakt z zanieczyszczeniami atmosferycznymi i oleistymi substancjami, więc już po kilku miesiącach od postawienia nie prezentują się estetycznie.

 

Od 13 lat zajmujemy się myciem elewacji, w tym elewacji hal magazynowych. Już teraz zadbaj o wygląd swojego obiektu. To, że przechowujesz w nim różnego rodzaju materiały nie oznacza, że ma być potraktowany po macoszemu. Czyszczenie elewacji dobieramy do rodzaju zabrudzenia i rodzaju samej blachy. Działamy w kilku etapach.

 

 

 

Mycie elewacji hal magazynowych - dlaczego jest konieczne?

 

 

Wyobraź sobie taką sytuację: Klient przychodzi do Ciebie załatwić sprawę handlową lub biznesową. Ty, jako właściciel wielu obiektów blaszanych - w tym hal magazynowych i produkcyjnych - chcesz pochwalić się swoimi osiągnięciami. Wszystko zostało omówione i chcesz pokazać swojemu rozmówcy, że zatrudniasz wielu pracowników i nad wszystkim doskonale czuwasz. Przychodzi więc co do czego i Klient w końcu ogląda budynki blaszanych magazynów. I jest zawiedziony... ponieważ ich powierzchnie wymagają gruntownego mycia elewacji. Spokojnie, jeszcze nie jest za późno. Usuniemy wszelkiego rodzaju zabrudzenia z blaszanych obiektów. Czyszczenie elewacji wykonamy szybko i sprawnie. A dlaczego warto? Pewnie już wiesz, ale lepiej, jeśli powiemy to wprost:

 

 • poprawisz swój wizerunek w oczach przyszłych Klientów/Kontrahentów,
 • wydłużysz żywotność blachy - nie będzie korodowała,
 • sprawisz, że pracownikom będzie się przyjemniej wykonywało swoje obowiązki.

 

Skontaktuj się z nami!

button2

  

 

Jakie zabrudzenia usuwamy z blaszanych obiektów?

 

 

Mycie elewacji blaszanych obiektów, jak już wspomnieliśmy wykonujemy różnymi metodami, jednak zawsze dobieramy je do specyfiki powierzchni. Najczęstszymi zabrudzeniami na blasze są:

 

 • plamy z oleju,
 • zabrudzenia emisyjne produkcyjne (sadze, naloty metali ciężkich,
 • zabrudzenia atmosferyczne (kurz, osad, pyły).

 

Czyszczenie obiektów blaszanych - jak wykonujemy?

Czyszczenie elewacji to nasza specjalność. Cały proces składa się z kilku etapów. W pierwszym wykonujemy mycie gorącą wodą pod ciśnieniem (kiedy kończymy mycie elewacji również stosujemy gorącą wodę). Kolejny etap to pianowanie. Piana wchodzi w reakcje z zabrudzeniami i rozpuszcza wszelkiego rodzaju osady. Następnie wykorzystujemy mycie mechaniczne, czyli używamy specjalnych szczotek czyszczących blachę. To jednak nie wszystkie metody. Oprócz tego myjemy elewacje hal z zastosowaniem wody demineralizowanej. Jak przebiega tego rodzaju czyszczenie?

 

Mycie elewacji z wykorzystaniem wody demineralizowanej

 

 

Powierzchnia hali magazynowej jest dość specyficzna, dlatego wymaga nieco innego podejścia niż klasyczne elewacje. Do mycia elewacji blaszanych często wykorzystujemy wodę demineralizowaną. Zewnętrzne powierzchnie magazynów i hal myjemy za pomocą szczotek osadzonych na teleskopach. Większe zabrudzenia, takie jak odsady z sadzy usuwamy, stosując środki chemiczne.

 

A jakie zalety ma woda demineralizowana? Dzięki niej mycie elewacji jest ekologiczne. Nie szkodzi naszej planecie i środowisku. Woda demineralizowana wiąże nieczystości z zagłębień, jednocześnie wymywając je. Bez smug i zacieków.

 

W ten sposób przeprowadzamy mycie elewacji blaszanych budynków do wysokości 26 metrów. Jeśli obiekt jest wyższy, korzystamy z podnośników koszowych.

 

 

Jak wygląda mycie elewacji z blachy, czyli z jakich sprzętów korzystamy?

 

 

Mycie elewacji obiektów z blachy wykonujemy szybko i sprawnie, a nasze usługi są kompleksowe. Korzystamy z:

 • pojemnika na wodę demineralizowaną,
 • myjki ciśnieniowej - do mycia gorącowodnego,
 • pianownicy,
 • akcesoriów czyszczących ręcznych,
 • szczotek osadzonych na teleskopach,
 • preparatów chemicznych,
 • rusztowań,
 • drabin,
 • podnośników koszowych.

Uważasz, że samo mycie elewacji z blachy to za mało? Nasze usługi obejmują także polerowanie i woskowanie. To pierwsze wydobywa głębie koloru z blachy, natomiast woskowanie opóźnia proces pojawiania się zanieczyszczeń.

 

Skorzystaj z usługi nowoczesnego czyszczenia elewacji z blachy i przywróć obiektowi dawny blask - skontaktuj się nami już teraz!

 

 

Skontaktuj się z nami!

button2

 

 

 


Profesjonalne mycie elewacji hal magazynowych w  miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy