Mycie elewacji Częstochowa - Czyszczenie, Renowacja
Mycie elewacji Częstochowa - Czyszczenie, Renowacja

 

Co robimy najpierw?

Na początku porozmawiamy. Rozmowa to element niezbędny, aby dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę mycia elewacji. Zapytamy Cię o jej rodzaj, stan techniczny, o to, kiedy ostatnio była myta oraz o dostęp do mediów - wody i prądu.
Następnie poinformujemy cię o sposobie czyszczenia Twojej elewacji. Dowiesz się również, jaka jest cena za metr kwadratowy. Dzięki temu łatwo zorientujesz się, jaką kwotę musisz przeznaczyć na czyszczenie powierzchni domu. Nie martw się, jeśli nie znasz metrażu - dokonamy dla Ciebie darmowego pomiaru, wykonamy też próbę mycia. Jeśli stwierdzisz, że podobają Ci się nasze działania - umówimy dogodny dla ciebie termin. Wtedy przyjedziemy i umyjemy Twoją elewację

 

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 


Jakie rodzaje elewacji myjemy? Mycie elewacji Częstochowa

Czyścimy elewacje domów jednorodzinnych, mieszkalnych i biurowców znajdujących się na terenie Częstochowy. Jak wiesz, miasto to należy do Górnego Śląska, czyli obszaru, który uchodzi za zanieczyszczony. Kurz, smog i prace budowlane nie sprzyjają elewacjom.

 

Myjemy tynki akrylowe typu kornik i baranek, a także silikatowe i silikonowe. Głównym problemem tynku są glony, które lubią się pojawiać na północnej stronie budynku.

 

Zanim przystąpimy do mycia budynku, musimy się ich pozbyć. Działamy w dwóch etapach. Najpierw stosujemy mycie chemiczne, potem wykonujemy oprysk wytruwająco-rozpuszczający. Pozostawiamy go na 2-3 dni, a po tym czasie już z łatwością usuwamy glony. Pamiętaj, aby likwidować glony we własnym zakresie. Rób to, co 3-4 lata. Jeśli tego dopilnujesz, Twoja elewacja zawsze będzie jak nowa.

 

 

Czyszczenie elewacji rybnik i mycie fasad.

 

Kamienice - jakimi metodami je czyścimy?

Oprócz domów jednorodzinnych, mieszkalnych i biurowców, myjemy także kamienice. Tu główny problem stanowią nagary, które pojawiają się na starej cegle. Powstają one, ponieważ gromadzi się w niej kurz i osad. Czarny nalot nie napawa dumą, ale z nami szybko się go pozbędziesz.

 

Czasami cegłę pokrywa farba. Do jej usuwania wykorzystamy specjalny kompres, czyli żeli folię. Zostawimy go na elewacji na 2-3 dni. Po tym czasie bez problemu usuniemy resztki farby. Kamienice czyścimy, stosując mycie gorącowodne chemiczne oraz niskociśnieniowe piaskowanie.

 

Urządzeniami, których używamy, są: piaskarka JOS, kompresor i osuszacz zziębniczy. Piaskujemy na sucho lub w osłonie wodnej. Jest to proces powodujący powstanie dużej ilości wilgoci. Aby jej uniknąć pomiędzy piaskarką JOS a kompresorem umieszczamy osuszacz zziębniczy.

 

Oprócz piaskowania często stosujemy hydropiaskowanie. Obie metody osłabiają cegłę (hydropiaskowanie bardziej). Jeśli jednak chcesz uzyskać efekt „poszarpanej” cegły rodem z surowych, loftowych wnętrz, wykorzystamy ten sposób czyszczenia.

 

 

 

Mycie okien rybnik kijem teleskopowym.

 

 

Przeszklone biurowce - jak je myjemy?

Już wiesz, że czyścimy elewacje domów jednorodzinnych, mieszkalnych, kamienic i ogrodzeń. W naszej ofercie znajduje się również mycie przeszklonych biurowców i elewacji z alucobondów. Najczęściej stosujemy metodę alpinistyczną lub z podnośników koszowych z wykorzystaniem kijów teleskopowych. Tymi ostatnimi posługujemy się, jeśli zamierzamy użyć wody dejonizowanej. Stosujemy jak najmniej chemii. Wiemy, że troska o naszą planetę i środowisko jest niezwykle ważna.

 

 

 

Renowacja elewacji rybnik. Ceglana elewacja przed czyszczeniem. Widać białe wykwity wapienne.Mycie cegły z wykwitów - efekty. 

Jak zajmujemy się myciem ogrodzeń?

 

Czyścimy także ogrodzenia. Na pewno zauważyłeś, że na cegle klinkierowej lubią pojawiać się wykwity, a na piaskowcu - nagary. Wykwity nie powstają jednak na skutek zabrudzeń. Są one wynikiem struktury muru. Gdy wniknie w niego wilgoć, pojawiają się zacieki solne. Pamiętamy, kiedy czyściliśmy zacieki solne przypominające stalaktyty. Nie chcemy, aby kiedykolwiek pojawiły się one na Twoim ogrodzeniu. Usuniemy wykwity, stosując czyszczenie chemiczne. Kolejny krok to impregnacja. Rekomendujemy hydrofobizację, która uszczelnia mur i zapobiega pojawianiu się wykwitów.

 

W przypadku czyszczenia piaskowca możemy z powodzeniem zastosować hydropiaskowanie. Piaskowiec jest surowcem wytrzymałym, więc ta metoda mycia na pewno mu nie zaszkodzi. Często, zanim go wyczyścimy, musimy pozbyć się farby. W tym celu nakładamy kompres - żel i folię.

 

Warsztaty samochodowe, magazyny, urzędy, stacje benzynowe...co jeszcze wyczyścimy?

 

 

Jak zapewne widzisz, nasza oferta jest bardzo bogata. Umyjemy elewacje blaszane i aluminiowe, wyczyścimy magazyny. W tym celu wykorzystamy pianowanie, szczotkowanie i spłukiwanie. Przywrócimy świetność salonom samochodowym, stacjom benzynowym, warsztatom, szkołom, urzędom, bibliotekom, muzeom, galeriom.

 

Metodami, które stosujemy najczęściej, są: niskociśnieniowa, gorącowodna, zimnowodna, strumieniowo-ścierna, chemiczna, z użyciem kijów teleskopowych, z wykorzystaniem wody dejonizowanej.

 

Częstochowa ta miasto z tradycjami. Nie brak tam starej zabudowy, która często się brudzi.

 

Twój budynek w Częstochowie przestał lśnić czystością? Wymyjemy go! Tylko szybko się z nami skontaktuj.

 

Częstochowa jest uznawana za duchową stolicę Polski. W mieście znajduje się kościół i klasztor na Jasnej Górze z cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Na terenie Częstochowy działa 26 tys. przedsiębiorstw oraz 3 klastry przemysłowe. Skupione są one głównie wokół przemysłu metalurgicznego, metalowego, motoryzacyjnego, celulozowo-papierniczego. Miasto kojarzone raczej z kultem maryjnym jest dużym ośrodkiem usługowo-handlowym.

Zadzwoń teraz proszę i zamów bezpłatny pokaz i wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza 

button2

 

 


 

Profesjonalne mycie elewacji Rybnik, czyszczenie elewacji budynków i obiektów przemysłowych. Działamy we wszystkich dzielnicach i osiedlach: Błeszno, Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Kiedrzyn, Lisiniec, Mirów, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Raków, Stare Miasto, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzosowiak, Wyczerpy-Aniołów, Zawodzie-Dąbie.

 

Większe zlecenia realizujemy w całym Kraju!

 

Na terenie całej Polski wykonujemy mycie tynków (domy jednorodzinne, budynki firmowe), czyszczenie pozostałych rodzajów elewacji o powierzchni powyżej 150 m2.

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy