Cena – ile kosztuje mycie elewacji. (CENNIK – 2020)
Mycie elewacji - cennik

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Działamy już ponad 10 lat. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – od wyceny mycia elewacji począwszy.

Oględziny i wycena są oczywiście darmowe. W przypadku wstępnej akceptacji warunków zlecenia możemy wykonać darmowy pokaz możliwych do osiągnięcia efektów! Bardzo często umawiamy się z naszymi Klientami w taki sposób – przyjdziemy rano, rozłożymy sprzęt, wykonamy próbę – podoba się :) - kontynuujemy mycie elewacji. Muszę nieskromnie przyznać, że jak do tej pory zawsze się podobało.

Nie dla cena od... Profesjonalne podejście nie pozwala nam tworzyć cennika w ten sposób. Chociaż zdaje sobie sprawę, że tak skonstruowany cennik może bardziej zachęcać do wstępnego wyboru naszej oferty. Sam nie lubię być traktowany w taki sposób, że coś najpierw ma kosztować na przykład 80 zł a potem realnie kosztuje 110 zł. Wyceny kalkulujemy w sposób rzetelny, bazując na wieloletnim doświadczeniu lub w bardziej skomplikowanych sytuacjach na przeprowadzonych próbach.

 

Mycie elewacji wycena. 

 

Na zdjęciu powyżej widzisz umyty fragment elewacji. To z jednej strony pokaz dla naszego potencjalnego klienta a z drugiej dla nas wiedza czym, jak, jak długo – czas realizacji. Na tej podstawie byliśmy wstanie sporządzić wycenę mycia tej elewacji z cegły.

 

Skontaktuj się z nami!

button2

 

Zlecę mycie elewacji - cena mycia elewacji

Znaczny wpływ na cenę czyszczenia elewacji ma koszt koniecznego do realizacji zlecenia podnośnika koszowego lub rusztowania – czyli wysokość elewacji. Do kilku metrów używamy drabin. Potem mycie wykonujemy ze zwyżki. Najtańsze podnośniki mają wysokość roboczą do 21 metrów i kosztują około 70 zł netto za roboczogodzinę. W związku z tym na wycenę wpływa także tempo pracy, które zależy z kolei od mytego materiału oraz sposobu czyszczenia. Trzeba też zapłacić za czas dojazdu i powrotu do bazy wynajmowanej zwyżki. Podnośniki koszowe o większej wysokości roboczej są znacznie droższe. Koszt rusztowania składa się z kolei z ceny za montaż i demontaż oraz z kosztu najmu za dzień – liczony za metr kwadratowy powierzchni rusztowania rozłożonego na fasadzie budynku. Jak widzisz na wycenę mycia fasady wpływa wiele czynników. W związku z tym prezentowanie gotowego cennika nie ma większego sensu.

Zadzwoń proszę teraz na numer +48 796 258 999 i umów się z naszym konsultantem na wycenę mycia Twojej elewacji ponieważ jest darmowa. Dziękuję.

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy