Mycie dachów Świętochłowice. Ile kosztuje? Zobacz cennik (2021)
Mycie dachów Świętochłowice. Ile kosztuje? Zobacz cennik (2021)

Profesjonalne - skuteczne i bezpieczne mycie dachów w Świętochłowicach

 

Przyznaj - nawet jeśli masz zadbany dom i ogród, brudny dach potrafi zniweczyć najpiękniejszy efekt. Nie martw się jednak, mycie dachów to nasza specjalność. Co ma wpływ na zabrudzenia na Twoim dachu? Opady deszczu, topiący się śnieg, kurz i smog. A co z dachówkami? One także nie są wolne od zanieczyszczeń. Często porastają je glony i mchy. Mycie i czyszczenie dachów jest konieczne, aby Twój dom wyglądał na zadbany. Właśnie znalazłeś ekipę, która kompleksowo zajmie się wszystkim.

 

 Skontaktuj się z nami!

button2

 

Mycie i czyszczenie dachów - co robimy najpierw?

 

Jak zawsze działamy w kilku etapach. Najpierw zapytamy Cię o rodzaj powierzchni Twojego dachu oraz o to, ile ma lat. W przybliżeniu oszacujemy, czy Twój dach jest mocno zabrudzony.

 

Zaproponujemy Ci darmowe oględziny połączone z wyceną. Najpierw zmierzymy Twój dach, a potem (też w ramach oferty) umyjemy Ci rynny. Jeśli przy okazji zdecydujesz się również na mycie elewacji lub czyszczenie kostki brukowej, zaproponujemy Ci atrakcyjne rabaty.

mycie dachów Świętochłowice

Kompleksowe mycie dachów - do kogo kierujemy swoją ofertę?

 

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do klienta indywidualnego: do wszystkich właścicieli domków jednorodzinnych oraz tych osób, które chciałyby odświeżyć swój dach, elewację lub kostkę brukową. Oczywiście realizujemy też zlecenia dla firm.

 

Czyszczenie dachówki - jakie jej rodzaje myjemy?

 

Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne czyszczenie dachówki, skontaktuj się nami. Wykonujemy usługi mycia dachów z:

 

 • blachy lub blachodachówki,
 • gontu bitumicznego,
 • dachówki betonowej,
 • dachówki ceramicznej.

 

Mycie dachów cena. Ile kosztuje mycie dachu w Świętochłowicach? Cennik 2021

 

Nasi klienci w ostatnim sezonie za czyszczenie dachu domu płacili pomiędzy 12,9 zł a 13,7 zł za 1 metr kwadratowy brutto. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku ceny pozostaną na zbliżonym poziomie.

 

Co ma wpływ na cenę mycia dachu:

 

 • kształt dachu - kąt pochylenia i jego skomplikowanie (lukarny, jaskółki i ilość płaszczyzn)
 • stopień i rodzaje zabrudzeń - atmosferyczne, mchy lub glony, nagary
 • rodzaj dachu - z blachy, gontu a może z dachówki ceramicznej albo betonowej
 • konieczność użycia podnośnika koszowego i wysokość budynku
 • brak dostępu do wody
 • brak dostępu do prądu
 • sposób mycia dachu - gorąco czy zimno wodny
 • dodatkowe wymagania i inne utrudnienia

 

Ile kosztuje czyszczenie różnych rodzajów pokryć dachowych?

 

Wiedz, że gwarantujemy:

 • darmową konsultację pomiar i wycenę
 • ponad 12 lat doświadczenia
 • bezpieczeństwo - dachy myją doświadczeni alpiniści przemysłowi
 • czyszczenie rynien i udrażnianie spustów gratis
 • audyt - ocenę stanu technicznego dachówek gratis

 

Ceny za mycie dachów według rodzajów:

 • dachówka ceramiczna i betonowa: od 10,7 zł do 13,7 zł/m2
 • dachy z gontu: od 9 zł do 14 zł/m2
 • blachodachówki od 7 zł do 11 zł/m2

 

 

Powyższe ceny są cenami netto. Do powyższych cen należy doliczyć odpowiedni podatek VAT: 8% VAT w przypadku budynków mieszkalnych np. domów albo 23% VAT dla innych budynków. Cenę może zwiększyć koszt podnośnika koszowego, brak dostępu do mediów i inne utrudnienia oraz dodatkowe wymagania.

 

 

Mycie dachówki - jak wykonujemy?

mycie dachówki Świętochłowice

 

Do mycia dachówki ceramicznej lub betonowej wykorzystujemy specjalny środek i opryskiwacz albo pianownicę. Alpinista najpierw go nanosi, a potem wykonuje czyszczenie wysokociśnieniowe zimno lub gorąco wodne. Użyte przez nas preparaty są w 95% biodegradowalne. Dbamy o naszą planetę, jesteśmy proekologiczni.

 

Jeśli chodzi o blachodachówkę, najpierw wykonujemy pianowanie, potem szczotkowanie, a następnie spłukujemy całość.

Dachy z gontu bitumicznego myjemy nisko - lub średniociśnieniowo (używamy także karchera) i łączymy ten sposób mycia z wykorzystaniem preparatów chemicznych.

 

Jeszcze raz podkreślmy, że stosujemy tylko skuteczne a przy tym biodegradowalne detergenty, które są przyjazne dla środowiska.

 

Dachy myjemy z podnośników koszowych lub przy asekuracji linowej.

 

 

Jak usuwamy mech i glony z dachu?

 

Na dachu lubią zagnieździć się różnego rodzaju glony, mchy i porosty. Spokojnie. Szybko się z nimi rozprawimy. Ów proces porastania dachu tymi zielonymi nieprzyjaciółmi nazywamy skażeniem mikrobiologicznym. Jak już pewnie wiesz, mech lubi wilgoć. Nie bez znaczenia jest tutaj lokalizacja budynku. Dach domu usytuowanego w lesie będzie bardziej narażony na skażenie mikrobiologiczne. Często osadzaniu się mchu na dachu winna jest jego nieprawidłowa konstrukcja, szczególnie brak odpowiedniej wentylacji. Jeśli na dachu przez dłuższy czas utrzymuje się wilgoć, powstaje idealne środowisko dla mchów, porostów i glonów.

 

Na pojawienie się mchu najbardziej narażone są dachówki ceramiczne (i betonowe). Nie są od niego wolne także dachówki angobowane, blachodachówki i dachówki ceramiczne glazurowane. Jeśli jednak nie zadbasz odpowiednio o swój dach, mech może pojawić się praktycznie na każdej dachówce.

 

Jak zatem zabezpieczyć dach przed porostami, mchami i glonami? Nie rekomendujemy impregnacji, ponieważ ze względu na szybkość jej wymywania nie jest ona opłacalna. Jeśli jednak sobie życzysz, zaimpregnujemy Twój dach. Kluczem do sukcesu jest tu jego regularne mycie.

 

Mycie dachu należy wykonywać co 5- 8 lat w zależności od szybkości brudzenia się dachówek. Wiedz, że mech trawi dachówkę i osłabia jej szkliwo. Natomiast dachówka bez szkliwa (lub z uszkodzonym szkliwem) jest bardziej narażona na zabrudzenia, między innymi na rozrost mchu. Brudny dach z zielonym nalotem obniża także estetykę budynku.

 

Sprawdzona ekipa do mycia dachu - to właśnie my!

czyszczenie dachu z podnosnika koszowego Świętochłowice

 

Na rynku jest wiele firm, które zajmują się myciem dachu" - pewnie tak w tej chwili myślisz. My jednak udowodnimy Ci, dlaczego warto wybrać właśnie nas.

 

doskonała jakość mycia dachu - jesteśmy Ci ją w stanie zagwarantować. Dysponujemy różnymi środkami do mycia dachówki i stosujemy je w zależności od jej rodzaju. Nasz sprzęt jest wysokiej klasy.

 

profesjonalizm - to nasze drugie imię. Mamy wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o różne rodzaje czyszczenia dachów (nie jesteśmy gołosłowni, zawsze możesz zobaczyć nasze realizacje).

 

korzystna oferta - jak już wspomnieliśmy, nasza oferta jest korzystna. Wykonujemy darmowy pomiar dachu i myjemy rynny w ramach usługi. Co więcej, jeśli zdecydujesz sia na kompleksowe czyszczenie elewacji, zaproponujemy Ci rabaty.

 

Już wiesz, że warto pracować ze sprawdzonymi fachowcami. Nie wahaj się, zadzwoń już teraz!

Zadzwoń teraz proszę i uzyskaj bezpłatną wycenę mycia dachu.

button2

 

 


 

Profesjonalne mycie dachów Świętochłowice budynków i obiektów przemysłowych. Działamy we wszystkich dzielnicach i osiedlach.

 

 

Większe zlecenia realizujemy w całym Kraju!

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy