Profesjonalne mycie okien bez smug – zobacz jak i za ile – Elevatio.pl
Mycie okien

 

Jeśli miał(a)byś wymienić jedną rzecz, która sprawia, że mycie okien Ci przeszkadza, to czy byłoby to powstawanie smug i zacieków? Myślę, że to właśnie powód Twojej wizyty na naszej stronie.

 Czyste okna to podstawa. Jako właściciel domu, witryny sklepowej czy biurowca na pewno dobrze o tym wiesz. Profesjonalne mycie okien to nasza specjalność, dlatego wybierając nas, masz gwarancję, że Twoje okna będą długo czyste i bez smug.  Wtedy pięknie odbiją światło i zwrócą uwagę przechodniów.

 

Jaki jest zakres naszych usług?


Myjemy okna witryn sklepowych, biurowców, salonów samochodowych i domów. Wykorzystujemy znane techniki i urządzenia. Sprzątanie traktujemy jako misję, której efektem ma być blask umytych okien (są przecież wizytówką domu). Nasze usługi ceni sobie wielu klientów. Jesteśmy rozpoznawalną firmą z Katowic, która stawia na profesjonalne mycie szyb, czyszczenie elewacji i kostki brukowej.

 

Jak kształtuje się cena za nasze usługi?


Na cenę mycia okien wpływa kilka czynników. Zależy ona od stopnia zabrudzenia, częstotliwości czyszczenia (stali klienci mogą liczyć na rabaty), techniki mycia i lokalizacji budynku. Jeśli będziemy zmuszeni skorzystać z podnośnika koszowego, cena wzrośnie.

Skontaktuj się z nami!

button2

 

Jakie metody mycia okien stosujemy?


Do wysokości 18 metrów korzystamy z kijów teleskopowych wyposażonych w specjalistyczne szczotki. Dostarczamy do nich wodę demineralizowaną przygotowana w specjalnym systemie filtracyjnym. To niezawodna metoda, która sprawi, że Twoje okna będą bez smug, czyli takie, jak zawsze być powinny. Do mycia okien używamy wody demineralizowanej, co oznacza, że stosujemy tylko w 100% ekologiczne środki. Zależy nam na dobru naszej planety, dlatego nie chcemy używać niepotrzebnej chemii.

 

Do 60 metrów korzystamy z podnośników koszowych i kijów teleskopowych. Powyżej 60 metrów stosujemy metodę alpinistyczną.

 

Jak myjemy okna w biurowcach?


Profesjonalne mycie elewacji szklanych, witryn i okien w biurowcach to dla nas nic trudnego. Już wiesz, że używamy wody demineralizowanej. A jakie ma ona zalety?

 • myjemy powierzchnie okien nawet w gorące dni
 • myjemy nawet 200 metrów kwadratowych przeszkleń w ciągu godziny
 • do 18 metrów korzystamy z kijów teleskopowych, więc nie musimy używać podnośników koszowych (tym samym cena za nasze usługi jest o wiele tańsza)
 • okna umyte wodą demineralizowaną nie mają smug i dłużej pozostają czyste


Na końcu kija teleskopowego zamocowany jest pad lub szczotka. System filtracyjny doprowadza do nich wodę za pomocą specjalnego wężyka. Szczotka wykonuje szybkie ruchy po powierzchni szyby, dzięki czemu w mig usuwa wszystkie zabrudzenia, które spływają wraz z wodą. Szczotki pracują do momentu, kiedy okno nie będzie całkowicie czyste.

 

Mycie okien z wykorzystaniem kijów teleskopowych


Technikę mycia okien zawsze dopasowujemy do wysokości budynku. Jak już wiesz, powierzchnie do wysokości 18 metrów myjemy z wykorzystaniem kijów teleskopowych. Ta metoda jest najtańsza, co wcale nie oznacza, że jest mało skuteczna. Wręcz przeciwnie.

 

Kij teleskopowy składa się z wysięgnika z włókien szklanych zakończonego odpowiednią myjką (gąbką, szczotką) lub gumową ściągaczką. Na teleskopie zamocowany jest przewód, dzięki któremu woda jest podawana do myjki poprzez przenośny agregat. Najdłuższy dostępny na rynku wysięgnik ma zasięg do 25 metrów.

 

Mycie okien metodą alpinistyczną


Często korzystamy z metody alpinistycznej. Wykorzystuje ona techniki wyposażenia wspinaczkowego, które są dostosowane do wymogów i wykonywanych zadań. Przygotowanie do tej metody odbywa się na dachu. To tam pracownicy szykują sprzęt - środki czyszczące, liny oraz zabezpieczenia. Potem przemieszczają się na linach w dół i myją okna.

Jakie zalety ma ta metoda?

 • pozwala na swobodne operowanie sprzętem myjącym, przez co przeszklenia są dokładnie umyte
 • dzięki niej można precyzyjnie nanieść na szybę środek myjący
 • łatwo dotrzeć w trudno dostępne miejsca
 • dzięki tej metodzie myjemy także okna, które się nie otwierają (często można je zobaczyć w biurowcach)

 

Jaka jest częstotliwość mycia okien?


Okna najlepiej myć systematycznie kilka razy w roku. Oczywiście wiele zależy tu też od samej lokalizacji. Jeśli jednak chcesz, aby Twój budynek prezentował się estetycznie, częściej korzystaj z usług czyszczenia szyb.

 

Nie kieruj się ceną, a raczej doświadczeniem firmy wykonującej mycie i technikami, z jakich korzysta. Mają one kluczowe znaczenie.

 

Chcesz fachowo umyć okna? Nie wahaj się - skorzystaj z naszej oferty!

 

Jak umyć okna bez smug?

Zrobimy to za Ciebie jedną z profesjonalnych metod:

 

 • klasyczną – przy pomocy baranka i ściągaczki oraz profesjonalnych środków czyszczących

 • innowacyjną – przy wykorzystaniu kijów teleskopowych oraz wody dejonizowanej

 • alpinistyczną lub ze zwyżki  na wysokości powyżej 18 metrów

 

 

Mycie okien salonu samochodowego w Przeszowicach koło Gliwic.

Mycie okien ze zwyżki.

W galerii zobaczysz też mycie okien Sosnowiec, Bytom oraz Zabrze...

 

Zadzwoń, proszę teraz na numer +48 796 258 999 i zamów bezpłatną wycenę mycia okien, ponieważ Twój czas, Twoja wygoda oraz spokój są dla nas  najważniejsze.

 

Jeśli,  mimo wszystko, chcesz zrobić to samodzielnie, to  musisz wiedzieć, że...

Mycie okien bez smug wymaga profesjonalnych narzędzi. W tradycyjnej metodzie stosujemy baranek i ściągaczkę. I właśnie jakość ściągaczki jest tutaj  kluczowa. Szyna musi być prosta a guma wysokiej jakości, gdyż to ona zbiera całe zabrudzenia. Jeśli guma jest nie najlepszej jakości to zostawia smugi. Nasza rada?
Jeśli chcesz samodzielnie myć okna, to koniecznie zainwestuj w dobrej jakości ściągaczkę z wymiennymi gumami.

 

Jak wygląda mycie okien przy pomocy tych narzędzi? 


O tym będziesz mógł przeczytać za chwilę, jednak teraz popatrz na listę naszych usług:

 • mycie okien biurowych

 • mycie przeszkleń wystawowych np. salony samochodowe, sklepy

 • alpinistyczne mycie okien oraz inne prace i usługi wysokościowe

 • mycie szyb w domach

 • mycie okien wodą dejonizowaną, przy pomocy kijów teleskopowych o zasięgu roboczym do 18. metrów!

 


A teraz zobacz:

„Jak samemu umyć okna bez smug.”

 

Mycie okien – cena.


Jednorazowa i natychmiastowa odpowiedź na pytanie o cenę mycia okien jest  niemożliwa, gdyż jest tyle różnych czynników, które wpływają na cenę, że nie da się ustalić gotowego cennika. Możemy Ci jednak podpowiedzieć, co wpływa na cenę mycia okien.Na cenę wpływają, na przykład:

 • stopień zabrudzeń

 • częstotliwość wykonywania usługi

 • technika mycia

 • utrudnienia związane z lokalizacją

 • konieczność użycia podnośnika koszowego

 

Dlatego właśnie do wysokości 18 metrów stosujemy kije teleskopowe ze specjalistycznymi szczotkami, do których dostarczana jest woda dejonizowana, przygotowana w mobilnym systemie filtracyjnym.

 

A jakie są nasze innowacyjne narzędzia, którymi na pewno Cię mile zaskoczymy?


Naszym sekretem jest czyszczenie okien przy wykorzystaniu innowacyjnej metody, z użyciem demineralizowanej wody. Spłukiwanie powierzchni szklanych wodą dejonizowaną zapewnia trwały efekt czystych szyb bez smug i zacieków. Czyszczenie szyb i czyszczenie okien jest wówczas znacznie łatwiejsze i gwarantuje powierzchnię bez smug. Jeśli nie ufasz nowościom, możesz wybrać tradycyjne mycie szyb za pomocą profesjonalnych narzędzi: baranka i ściągaczki.
 
 
Niezależnie od tego, na jaką metodę się zdecydujesz, środki czyszczące, których użyjemy sprawią, że mycie okien przez naszą firmę będzie bezpieczne dla środowiska.
 


 
Wyjrzyj z czystego "okna na świat"!
 
Zadzwoń, proszę teraz na 796 258 999 i zamów mycie okien, ponieważ Twoja wygoda i satysfakcja są najważniejsze.

Skontaktuj się z nami!

button2

 


 
Profesjonalne mycie okien Katowice, mycie okien Kraków oraz czyszczenie szyb i okien w miastach Górnego Śląska:
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy