Czyszczenie Piaskowca
Czyszczenie Piaskowca

 

Piaskowiec to średnioziarnista skała osadowa, która ze względu na swoją różnorodną barwę od szarości po odcień żółtego, czerwonego, czy białego stosowana jest najczęściej do wykonywania zdobień domów.

Ozdobne gzymsy, słupki ogrodzeniowe, schody tarasowe są także narażone na działanie różnego rodzaju zanieczyszczeń. Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym szybciej zdecydujesz się na wyczyszczenie i impregnację hydrofobową Swojego piaskowca!

 

 

Skontaktuj się z nami!

button2

 

Czyszczenie piaskowca - zobacz metody.

Czyszczenie tego stosowanego od wieków materiału konstrukcyjnego i zdobniczego, polega na dobraniu odpowiedniej technologii. Czyszczenie piaskowca można wykonać przy użyciu gorących strumieni wody pod wysokim ciśnieniem, połączonych ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi lub skorzystać z usługi piaskowania niskociśnieniowego. W trakcie stosowania tej drugiej metody zostaje wytworzona mieszanka powietrza, wody oraz materiału natryskiwanego, która wprowadzana jest w ruch wirowy wokół osi natryskiwania. Cząsteczki materiału natryskiwanego nie są rzucane na czyszczoną powierzchnię, ale przemieszczają się po niej niesione przez mieszankę wody i powietrza. Czasami niezbędne jest szlifowanie piaskowca.

 Czyszczenie elewacji z piaskowca.

Czyszczenie piaskowca w ten sposób sprawia, że wyczyszczone powierzchnie zachwycają świeżością koloru, a jednocześnie zachowują swój kształt, nie tracąc niczego podczas zabiegu oczyszczania.

 

 

Impregnacja piaskowca.

Impregnacja hydrofobowa piaskowca polega na nasączeniu go przy pomocy na przykład pędzla albo opryskiwacza ogrodowego specjalistycznym środkiem hydrofobowym. Stosujemy dwa rodzaje takich preparatów. Pierwszy oparty jest na rozpuszczalniku a drugi na wodzie. Wodny impregnat stosujemy gdy elewacja z piaskowca trudno wysycha i jest wilgotna podczas hydrofobizacji. W takich warunkach nie przyjmie się bowiem preparat rozpuszczalnikowy. W pozostałych przypadkach używamy impregnatu rozpuszczalnikowego, który naszym zdaniem jest lepszy - lepiej się wchłania i lepiej zabezpiecza piaskowiec.

 

Czyszczenie i impregnacja piaskowca pozwala odnowienie otoczenia domu i nie jest szkodliwe dla środowiska. Decydując się na wyczyszczenie piaskowca sprawiasz, że Twój dom i przestrzeń wokół niego znowu nabiera barw!

 

Zadzwoń proszę teraz na 796 258 999 i zamów czyszczenie Swojego piaskowca, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza.

 


 

Profesjonalne czyszczenie piaskowca i mycie fasad w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź

Większe zlecenia realizujemy na terenie całego Kraju!

(Powierzchnia powyżej 150 m2)

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy