Czyszczenie kostki brukowej Świętochłowice - Mycie, Impregnacja, Renowacja
Czyszczenie kostki brukowej Świętochłowice - Mycie, Impregnacja, Renowacja

Mycie kostki brukowej to dla wielu osób problem, a przecież wystarczy znaleźć firmę, która zrobi to profesjonalnie.

 

Jesteśmy od 13 lat na rynku i wiemy, jak ważny jest dla Ciebie wygląd Twojego domu. Dzięki nam przywrócisz swojej kostce brukowej dawny blask. Jeśli zadajesz sobie pytanie o środki do czyszczenia kostki brukowej, już nie musisz się kłopotać. Porozmawiamy, przyjedziemy i dobierzemy najlepszą metodę mycia. Zaufaj nam.

 

 

Potrzebujesz wyczyścić kostkę brukową?

Skontaktuj się z nami!

button2

 czyszczenie kostki brukowej Świętochłowice

 

Czyszczenie kostki brukowej - jak zrobić to profesjonalnie?

Środek do czyszczenia kostki brukowej trzeba dobierać ostrożnie, ponieważ można zniszczyć jej powierzchnię. W fugach lubią wyrastać chwasty i łatwo jest o różnego rodzaju plamy. Nie polecamy Ci czyszczenia kostki brukowej domowymi sposobami. Owszem, mniejsze zabrudzenia usuniesz różnymi metodami, ale nie pozbędziesz się tych głębszych. Samo czyszczenie kostki brukowej to proces złożony i można powiedzieć, że nawet długotrwały. Użycie myjki ciśnieniowej często bywa niewystarczające. Co dla Ciebie zrobimy?

 

Jeśli zadawałeś sobie pytania" "czym zmyć olej z kostki" lub "czym usunąć wosk z kostki brukowej" - odetchnij z ulgą. Oto jesteśmy. Możesz nam powierzyć także czyszczenie kostki granitowej, która jest dość specyficznym materiałem. Usuniemy:

 • plamy z oleju
 • zabrudzenia, które powstały w wyniku remontu lub prac budowlanych
 • plamy z farby
 • ślady po oponach
 • ślady po tynku

A jak czyścic kostkę brukową z profesjonalistami? Za chwilę się dowiesz.

 

Mycie kostki brukowej Świętochłowice

 

Czym umyć kostkę brukową? Jak robią to fachowcy?

Jak czyścić kostkę brukową? Tylko sprawdzonymi sposobami, które stosują fachowcy, czyli my. Najpierw wykonamy mycie zasadnicze mechaniczne. Do tego celu wykorzystamy myjkę wysokociśnieniową. Strumień wody uderza w powierzchnię kostki z podwójną siłą. Na tym etapie stosujemy tylko wodę. Masz więc gwarancję, że Twoja kostka brukowa jest myta w 100% ekologicznie.

 

 

Bardziej wymagające zabrudzenia usunie preparat do czyszczenia kostki brukowej. Nie martw się. Użyjemy tylko bezpiecznego i biodegradowalnego detergentu. Mycie chemiczne stosujemy tylko wtedy, kiedy powierzchnia naprawdę tego wymaga. Jesteśmy proekologiczni, nie sięgamy po preparaty, które mogłyby zaszkodzić Twojemu zdrowiu i dobru naszej planety.

 

 

 

A co wpływa na wycenę mycia kostki brukowej? Jej metraż, stan techniczny i rodzaj zabrudzeń.

 

 czyszczenie i Renowacja kostki brukowej Świętochłowice

 

Urządzenia do czyszczenia kostki brukowej - czego używamy?

Preparaty do czyszczenia kostki brukowej to czasami za mało. Często używamy specjalnego talerza. Jest to urządzenie z myjką spalinową o wysokiej wydajności - jego parametry to 250 barów i przepływ 22 litrów wody na minutę pracy.

 

>Nasze doświadczenie nauczyło nas, że talerze z podłączonym elektrycznym karcherem o niskiej wydajności 9 litrów na minutę pracy nie zdają egzaminu. Świetnie sprawdza się natomiast dysza z końcówką rotacyjną lub dysza talerzowa płaska. Tych ostatnich właśnie używamy. Nasze maszyny do mycia kostki brukowej są po prostu niezawodne.

 

 

Impregnacja kostki brukowej Świętochłowice

 

 

Impregnacja kostki brukowej - jaka jest najlepsza?

Zwykle stosujemy impregnację kostki brukowej typu "mokra kostka". Lata praktyki sprawiły, że możemy powiedzieć, iż to najlepszy wybór dla klientów. Są zachwyceni efektami, jakie daje tego rodzaju impregnacja. "Mokra kostka" sprawia, że kolor bruku jest pogłębiony, co ma znaczenie dla estetyki powierzchni. A co Ty zyskasz dzięki takiej impregnacji? Przede wszystkim:

 • wydłużysz trwałość kostki nawet do kilku lat
 • spowolnisz proces erozji
 • Twoja kostka zyska właściwości mrozoodporne
 • zanieczyszczenia nie będą wnikały w jej głąb
 • łatwiej wyczyścisz powierzchnię kostki, na przykład z plam po oleju silnikowym
 • mchy i chwasty wreszcie przestaną porastać kostkę - jej nawierzchnia pozostanie sucha, co nie jest przyjazne dla mikrorganizmów
 • łatwiej odśnieżysz kostkę - lód nie będzie przywierał do suchego podloża
 • Twoja kostka będzie odporna na promieniowanie UV

 

Teraz już wiesz, w jaki sposób umyjemy Twoją kostkę brukową. Mamy też mały sekret. Zdradzić ci go? Podczas czyszczenia kostki z fug znika kilka milimetrów pisaku. Nie rekomendujemy, aby go uzupełniać. Kiedy piasku jest mniej, rzadziej odrastają mchy i chwasty. Poza tym kostka nabiera charakteru.

 

Na Twoje życzenie uzupełnimy fugi piaskiem. Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać.

 

Wyczyścimy i zaimpregnujemy Twoją kostkę. Nabierze blasku i odzyska dawny splendor. Dodatkowo zabezpieczymy ją przed słońcem, mrozem i lodem.

 

Chcesz profesjonalnie wyczyścić kostkę brukową? Skontaktuj się z nami!

 

 

Spodobała Ci się nasza oferta? - skontaktuj się z nami!

 

 

button2

 

Zaufały nam takie firmy jak:

 

tauron dystrybucjapgnig logo slaskiPolska Spoka Gazownictwa logo ngr

 

 

 

Dziękujemy

 


Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Świętochłowice , mycie kostki brukowej we wszystkich dzielnicach

 

Działamy w wielu miastach - KatowiceSosnowiecGliwiceZabrzeBytomRuda ŚląskaTychyDąbrowa GórniczaChorzów,  MysłowiceSiemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary ŚląskieBędzin, ŚwiętochłowiceMikołów, Czelad,  Bielsko Biała, Wrocław, Jastrzębie Zdrój, ŻoryCzęstochowa, Jaworzno oraz Kraków

Większe zlecenia realizujemy na terenie całego Kraju!

(Powierzchnia powyżej 250 m2)

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy