Czyszczenie i Mycie Elewacji Blaszanej
Mycie Elewacji Blaszanej

Przyglądasz się z fasadzie swojej firmy i zamiast pięknej wizytówki, widzisz brudne zacieki i zanieczyszczenia na blasze o niezidentyfikowanym kolorze? To moment, na zastanowienie się czy nie jest konieczne czyszczenie elewacji blaszanej.

 

 

Skontaktuj się z nami!

button2

 

Jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj blachy o różnorodnej powierzchni, na każdej wysokości (przy wyższych partiach budynków pracujemy na rusztowaniach, zwyżkach lub w podnośnikach koszowych). Oferujemy mycie elewacji blaszanej m. in.:

 

 

 

Mycie elewacji blaszanej wykonane przez naszą firmę to wysoka skuteczność, którą otrzymujemy dzięki specjalnie dobranym programom czyszczenia, które składają się z kilku podstawowych etapów:

 

  • zmycie czyszczonej powierzchni gorącą wodą pod ciśnieniem na początku oraz na końcu procesu czyszczenia,
  • czyszczenie elewacji blaszanej poprzez pianowanie (piana, wchodząc w reakcję z zanieczyszczeniami skutecznie usuwa zabrudzenia)
  • szczotkowanie, któremu nie oprze się nawet najtwardszy i najtrwalszy brud.

 

 

Mycie elewacji blaszanych wykonujemy także w połączeniu z dodatkowymi usługami:

 

  • polerowanie,
  • woskowanie (nowość),
  • mycie elewacji blaszanej wodą demineralizowaną (nowość).

 

 

Wszystkie trzy metody mają na celu sprawienie, iż mycie elewacji blaszanej przyniesie długotrwałe efekty. Polerowanie wydobywa głębię kolorów czyszczonej blachy, woskowanie opóźnia osadzanie się zanieczyszczeń, a innowacyjne użycie wody demineralizowanej eliminuje pojawienie się smug i zacieków.

 

 

Chcesz zdobyć klienta? Zacznij wzbudzać w nim zaufanie w najprostszy sposób i przyciągnij go do siebie czystą i zadbaną elewacją budynku Twojej firmy! Czyszczenie elewacji blaszanej zostaw profesjonalistom. Skontaktuj się teraz z nami pod numerem 796 258 999 i zamów mycie swojej blaszanej elewacji, ponieważ Twój wizerunek jest najważniejszy.

 

 


 

Profesjonalne czyszczenie, mycie elewacji blaszanej w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź

 

 

 

Większe zlecenia realizujemy na terenie całego Kraju!

(Powierzchnia powyżej 250 m2)

 

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy