Usuwanie graffiti Katowice. Antygraffiti Katowice
+48 796 258 999 | biuro@elevatio.pl

Dotkną Cię problem graffiti?

Chcesz się pozbyć niechcianych malowideł?

Chcesz się od nich uwolnić na zawsze?

 

Zadzwoń proszę teraz na 796258999, podaj hasło: antygraffiti Katowice lub usuwanie graffiti Katowice a na zamówioną w ten sposób usługę otrzymasz 7% rabatu, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza! Dziękujemy.

 

Zdajemy sobie sprawę, że zrobienie graffiti kosztuje. W związku z tym jedynie szybka reakcja (usuwanie graffiti w ciągu 48 godzin) i konsekwentne działanie, zniechęca wykonawców tych malowideł do ponownej ekspozycji swojej twórczości w tym samym miejscu.

Dlatego właśnie prowadzimy zarówno doraźne akcje prewencyjne pod nazwą usuwanie graffiti Katowice, jak i długoterminowe działania nazwane antygraffiti Katowice.

Zdajemy też sobie sprawę, że usunięcie graffiti z powierzchnii niezabezpieczonej kosztuje więcej od zabezpieczania tej powierzchnii. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na działania prewencyjne i edukacyjne. Wszystkim zainteresowanym chętnie udzielamy szczegółowych informacji na temat zjawiska graffiti - zjawiska szczegółowo i dogłębnie zbadanego w wielu Krajach na całym Świecie!

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy