Mycie okien i szyb Katowice
+48 796 258 999 | biuro@elevatio.pl

 

Mieszkasz w Katowicach?

Twoje okna są brudne?

Chcesz aby lśniły czystością?

 

Zadzwoń proszę teraz na 796258999 i zamów mycie okien, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

 

Katowice to jedno z  miast Górnego Śląska w którym myjemy okna, szyby oraz przeszklenia. Używamy do tego w 100% ekologicznego i w 100% skutecznego sposobu, którym jest - mycie okien wodą dejonizowaną przy zastosowaniu kijów teleskopowych o zasięgu do 20 metrów. Stosujemy również tradycyjne metody - baranek, ściągaczka. Jedną z ważniejszych kwestii w profesjonalnym myciu okien jest doczyszczenie ram. Do najgłępszych zakamarków docieramy stosując specjalistyczne narzędzia. Z szyb usuwamy też resztki farb i klejów. W tym celu wykorzystujemy skrobaczki, którym nie oprze się zaden przylepiony do szkła brud. Wiemy jak zrobić to bezpiecznie dla Twoich okien.

Możesz z myciem okien borykać sie Sam. Podaruj sobię odrobinę luksusu i zlecić mycie okien profesjonalistom, którzy zrobią to ekspresowo. Zadzwoń teraz proszę na 796258999 i zamów mycie Swoich szyb, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza! Dziękujemy!

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy