Mycie okien i szyb Kraków
+48 796 258 999 | biuro@elevatio.pl

 

Mieszkasz w Krakowie?

Masz brudne okna?

Chcesz aby Twoje okna lśniły czystością?

 

Zadzwoń proszę teraz na 796258999 i zamów mycie okien przez naszą Krakowską ekipę, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

 

Kraków to jedno z największych miast w których myjemy okna, szyby i przeszklenia. Wykorzystojemy do tego w 100% ekologiczną i w 100% skuteczną metodę - mycie okien wodą dejonizowaną przy użyciu kijów teleskopowych o zasięgu do 20 metrów. Stosujemy również tradycyjne metody - baranek i ściągaczka. Jedną z najważniejszych kwestii w profesjonalnym myciu okien jest perfekcyjna doczyszczenie ram. W dotarciu do najgłępszych zakamarków stosujemy specjalistyczne narzędzia. Z szyb usuwamy też pozostałości farb. Wykorzystujemy w tym celu skrobaczki, którym nie oprze się zaden przylepiony do przeszklenia brud. Wiemy oczywiście jak tą czynność wykonać bezpiecznie dla Twoich okien.

Możesz z myciem okien męczyć sie Sam. Możesz jednak podarować sobię odrobinę luksusu i zlecić mycie okien profesjonalistom, którzy zrobią to ekspresowo. Zadzwoń teraz proszę na 796258999 i zamów mycie Swoich szyb, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza! Dziękujemy!

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy