Czyszczenie Kostki Brukowej

 

Przestrzenie wokół domu lub biura takie jak: parkingi, podjazdy, chodniki, miejsca do grillowania wykładamy zwykle kostką brukową. Oba typy kostki, zarówno tradycyjna (granitowa), jak i współczesna (betonowa) są jednakowo narażone na zabrudzenia, wynikające ze specyfiki miejsca położenia. Najczęściej pojawiające się plamy na kostce brukowej, to: olej silnikowy, tłuszcz, grzyby, pleśń oraz naloty atmosferyczne. Można z nimi walczyć za pomocą silnych strumieni wody połączonych z silnymi środkami czyszczącymi.


Zadzwoń proszę teraz do nas - 796 258 999 i zamów mycie Swojej kostki brukowej, ponieważ dzięki nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalizmowi naszych pracowników można skutecznie pozbyć się tych trudnych zabrudzeń.

 

 

Jak wygląda czyszczenie kostki brukowej?

 

Mycie kostki brukowej

 

ETAP I

Usunięcie powierzchniowych zabrudzeń za pomocą urządzeń czyszczących zaopatrzonych w specjalną końcówkę do powierzchni płaskich, która chroni przed zabrudzeniami elementy wokół czyszczonej powierzchni.

 

 

 

 

ETAP II

Nasączenie kostki brukowej preparatami wiążącymi plamy pochodzenia tłuszczowego, które powstały w wyniku wycieku olejów silnikowych lub zabrudzeń pobudowlanych.

 

 

 

 

 

ETAP III

Usunięcie mchów i glonów przy pomocy specjalnych odczynników chemicznych oraz gorącego strumienia wody pod ciśnieniem.

 

 

 

 

 

ETAP IV

Impregnacja czyszczonej powierzchni zapewni długotrwały efekt, a polega na nałożeniu kilku warstw preparatów hydro i olejfobowych. Poprzez ten zabieg zwiększa się mrozoodporność kostki brukowej, przy jednoczesnym zwiększeniu swobody migracji wody w jej wnętrzu. Środki impregnujące mają za zadanie:

 

  • zatrzymanie zabrudzeń, które podczas opadów atmosferycznych są spłukiwane z powierzchni kostki brukowej,
  • ochronę przed blaknięciem kolorów, dzięki specjalnemu filtrowi UV,
  • powstrzymanie wykwitów wapiennych, spowodowanych przez kwasowy odczyn opadów atmosferycznych.

 

NOWOŚĆ: Impregnacja typu "mokra kostka"

Lubisz intensywny i głęboki kolor Swojej kostki po deszczu?  Chcesz żeby Twoja kostka stale wyglądała jak mokra? Teraz jest to możliwe! Dzięki specjalnym impregnatom typu mokra kostka możesz uzyskać taki efekt. O szczegóły zapytaj teraz Twojego doradcę - 796 258 999.

 

ETAP V (na życzenie klienta)

Koloryzacja kostki brukowej w celu wydobycia intensywności koloru oraz uzupełnianie fug.

 

Nie jesteś przekonany do ostatniej usługi? Przeczytaj naszą wskazówkę i sam zdecyduj!

 

Podczas czyszczenia z przestrzeni między kostką brukową wypłukuje się do 10 mm fugi. To niewiele, zwłaszcza, że przy codziennym użytkowaniu parkingu lub podjazdu, który zbudowany jest z kostki brukowej, fugi wypełnią się do żądanego poziomu w krótkim czasie. Uzupełnienie fug od razu po czyszczeniu sprawi, iż roślinność, mając świeże podłoże, zacznie szybciej odrastać.

 

Pięknie wyczyszczony podjazd Twojego domu lub parking Twojej firmy wywoła uśmiech na Twej twarzy i sprawi, że w oczach sąsiadów, czy też klientów staniesz się osobą dbającą o estetykę otoczenia. Żeby tak się stało, zadzwoń proszę teraz do nas 796 258 999 i umów się na spotkanie z naszym doradcą, ponieważ Twój komfort i satysfakcja są najważniejsze!

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Katowice, mycie kostki brukowej w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź

 

Większe zlecenia realizujemy na terenie całego Kraju!

(Powierzchnia powyżej 250 m2)

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy