Czyszczenie Dachów
+48 796 258 999 | biuro@elevatio.pl

 

Czy choć przez chwilę próbowałeś spojrzeć na Twój dach z "lotu ptaka"?Gdyby tak się stało, zauważyłbyś pewnie, ile zabrudzeń spada na "głowę" Twojego domu, nie tylko w postaci opadów atmosferycznych, promieni UV, zalegającego śniegu, lecz również poprzez mikroorganizmy typu glony, porosty, czy mchy, dla których dach Twojego domu jest najlepszym miejscem na rozwój. Prawdopodobnie doszedł byś do wniosku iż konieczne jest mycie dachu Twojego domu!Jak skutecznie wykonać czyszczenie dachu? Zadzwoń proszę teraz do konsultanta 796 258 999 i zamów umycie Swojego dachu, ponieważ Twoje bezpieczeństwo, wygoda i satysfakcja są tego warte!Aby mycie dachów było skuteczne metodę należy dostosować do materiału, z którego jest wykonany dach.

 

Oferujemy:

  • czyszczenie dachówki ceramicznej,
  • czyszczenie dachówki cementowej,
  • mycie dachów wykonanych z blachy lub blachodachówki,
  • czyszczenie dachów wykonanych z gontu bitumicznego.

  

Mycie dachów - widok z perspektywy pracownika.

 

Pierwsze dwa pokrycia dobrze tłumią hałasy, są nienasiąkliwe, a niewielkie wymiary pozwalają na krycie dachów o bardzo wyszukanej formie. Czyszczenie dachówki tego typu polega na zastosowaniu kolejno:

 

  • zmycia wodą pod dużym ciśnieniem oczyszczanej powierzchni,
  • pianowania, czyli pokrycia powierzchni pianą, która wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami,
  • zmycia piany gorącym strumieniem wody pod dużym ciśnieniem.

 

Blacha lub blachodachówka to jeden z najbardziej popularnych pokryć dachowych, a mycie dachów tego rodzaju można wykonać za pomocą tych samych metod, co podczas czyszczenia dachówek. Jednak w przypadku silniejszych zabrudzeń, dach po etapie pianowania może wymagać dodatkowego czyszczenia poprzez szczotkowanie, dzięki któremu pozbywa się najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń.

 

Inaczej postępujemy w przypadku gontu bitumicznego. Ze względu na jego asfaltową strukturę, stosujemy niskociśnieniową metodę mycia połączoną z odpowiednio dobranymi biodegradowalnymi środkami chemicznymi.

 

Niezależnie od rodzaju czyszczonej powierzchni mycie dachu obejmuje:

 

  • wytrucie mikroorganizmów (mchy, porosty, glony) poprzez oprysk specjalistycznymi środkami chemicznymi,
  • zabezpieczenie dachu poprzez impregnację - dzięki nakładanym środkom, które spełniają funkcję hydrofobizacji, ograniczamy wnikanie wody opadowej w głąb struktury pokrycia,
  • usuwanie zacieków z sadzy przy kominach.

 


W ramach usługi proponujemy Państwu czyszczenie rynien gratis!

 

 

Oferujemy czyszczenie dachów o różnych kątach nachylenia i różnorodnej powierzchni. W zależności od wysokości budynku i stopnia trudności czyszczenie może odbywać się  techniką alpinistyczną lub z podestu odpowiedniego do tego rodzaju zadań podnośnika koszowego. Wszystko zgodnie z zasadami i przepisami BHP!

 

Mycie Twojego dachu wykonane przez naszą firmę to gwarancja 100% zadowolenia. Skontaktuj się proszę teraz z naszym doradcą +48 796 258 999. Czyszczenie dachów zleć profesjonalistom!

 

 

 

Jeśli czytasz tę stronę, kiedy za oknem panuje sroga zima, pewnie zdajesz sobie sprawę, że bezpieczeństwo zależy od Ciebie. To moment, w którym należy pomyśleć o odśnieżeniu dachu.

Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak szybko i bezpiecznie usuniemy śnieg oraz sople z dachu Twojego domu!

 

 

 

 

 

 


Profesjonalne czyszczenie, mycie dachów w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź

Dachy myjemy na terenie całego Kraju!

 

Zadzwoń teraz na numer 796 258 999 i zamów mycie elewacji, czyszczenie fasad, sprzątanie, mycie dachu lub kostki brukowej albo mycie okien czy też usuwanie graffiti.

 

Zadzwoń proszę teraz
i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę czyszczenia elewacji, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

+48 796 258 999

Dziękuję.

Napisz Odpowiemy